Darčeková objednávka programu

Bohyňa zdravia a štíhlosti

 • ÁNO
  Objednávam si program Bohyňa s vernostným darčekom. Darček obsahuje: Program Bohyňa zdravia a štíhlosti v hodnote 360 eur z pôvodných 720 eur + FIT knihu 107 neodolateľných receptov alebo SMOOTHIE knihu ZDARMA.
 • ÁNO
  Viem, že online program Bohyňa je v trvaní 8 týždňov a prístup mám vytvorený už navždy.
 • ÁNO
  Viem, že ak aktívne programom prejdem získam novú osobnosť, ľahšie telo, krajšie pocity a môžem byť aj súčasťou silnej podpornej skupiny Bohýň na Facebooku.
 • ÁNO
  Viem, že program začína hneď po úhrade programu, kedy mi prídu na email moje prihlasovacie údaje. Po 14 dňoch od úhrady mi príde kniha domov na moju uvedenú adresu.
 • ÁNO
  Vedome vstupujem medzi Bohyne zdravia a štíhlosti a viem, že mi program pomôže stať sa vyrovnanou, šťastnou, zdravou a štíhlejšou ženou.

Poznámka:  Vyberte si z ponuky dvoch kníh: FIT alebo SMOTHIE knihu a svoj výber prosím zadajte do poznámky pri objednávke.

Ak chcete začať s programom neskôr ako ihneď po úhrade, napíšte mi dátum plánovaného začiatku programu do poznámky v objednávkovom formulári a program Vám individuálne sprístupním v dohodnutý termín. Prípadne mi napíšte email na info@healthy-way.sk.

Starostlivo vyplňte svoje údaje do objednávky:

Ja som úplne nadšená z tohto programu. Nikdy som si nemyslela, že to takto na diaľku môže fungovať. A funguje to. Hlavne som si nemyslela, že to dám 🙂 keďže viem, že nikdy som nemala výdrž dotiahnúť niečo do konca. Ale teraz som chcela zmenu ja a nie moje okolie, alebo nie preto lebo niekto to tak chce. Chcem zmenu, chcem byť zdravá, šťastná a FIT. Som Peti nesmierne vďačná za túto príležitosť. Tento program vytvorila na jednotku. Dokáže v ňom vytiahnúť z ľudí to, čo majú v skutočnosti radi, čo ich baví a naučí ich rozmýšľať o sebe - čo je to najťažšie. Ukázala mi ten správny smer. Nemám rada diéty, ktoré prikazujú čo musíme jesť. Petra mi ukázala, že naozaj môžem jesť všetko /zdravé/ a pritom sa cítiť perfektne. Cítim sa skvele lebo viem, že robím niečo pre seba, svoj život a hlavne pre svoje zdravie. Neviem si predstaviť, že príde deň a program by mohol skončiť. Som šťastná, že som v tomto programe aj s ďalšími ženami - bohyňami a sme tu jedna pre druhú.
Evka Godóová, 32 r.Administrátorka
Program je úžasný! Už polovici programu išlo dole 9 kíl! Je úžasný pocit vidieť to na váhe, aj to ako sa cítim... Ale to, že som asi po roku a pol dnes vytiahla len zo srandy nohavice, že ako sú na tom a oni sú mi na páse voľné?! 🙂 To som sa od radosti rozplakala. Aj teraz píšem cez slzy v očiach. Patrí ti môj obdiv a nesmierna vďaka .... si TOPKA... ĎAKUJEM TI ...
Majka Slivková, 28 r.Mamička na materskej

Darčekový vstup len do:

chudnutie online

Darujeme Ti 360 eur a FIT alebo SMOOTHIE KNIŽKU! 🙂Stačí napísať do poznámok pri objednávke, ktorú z týchto 2 knižiek si prajete mať doma. 

Čaká vás 8 týždňov pod vedením jedných z najlepších odborníčok na výživu, pohyb a chudnutie.


Ako sa cítia ženy, ktoré program vyskúšali?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Evka Godóová, 32 r., Nitra


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Monika Schenková, 31 r., Nitra


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Majka Slivková, 28 r., Čakany


Môj pohľad sa na moje stravovanie totálne otočil a som odhodlaná žiť a papať zdravo celý svoj život. A mám obrovskú radosť, že inšpirujem aj mojich rodičov, tiež menia svoju stravu a oveľa lepšie sa cítia. Veľmi ma začalo baviť varenie, najmä keď varím veľa zeleninky a kopec zdravých a chutných vecí! Ďakujem Petre za skvelý program, za motiváciu, inšpiráciu a za to, ze ma "donútila" začať premýšľať o tom, čo jem a vedome k tomu pristupovať. Ďakujem aj dievčatám zo skvelej podpornej skupinky za super komenty, otázky, inšpiráciu a vzájomnú podporu! ❤❤❤
Monika Schenková, 31 r.Podnikateľka

Potrebujete pomôcť?

Napíšte nám na info@healthy-way.sk alebo zavolajte na +421 905 902 752

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.