Objednávka programu

Bohyňa zdravia a štíhlosti

 • ÁNO
  Objednávam si program Bohyňa a vedome vstupujem medzi Bohyne zdravia a štíhlosti. Viem, že mi program pomôže stať sa vyrovnanou, šťastnou, zdravou a štíhlejšou ženou.
 • ÁNO
  Viem, že online program Bohyňa začína 14. januára a je v trvaní minimálne 8 týždňov. Prístup mám vytvorený už navždy. Program tak môžem aktívne využívať tak dlho a často ako budem potrebovať.
 • ÁNO
  Viem, že v prípade, že nemôžem teraz zaplatiť celú čiastku programu, môžem využiť možnosť platby na 2 splátky. Prvú splátku zaplatím teraz, druhú o 30 dní.
 • ÁNO
  Viem, že ak aktívne programom prejdem získam novú osobnosť, ľahšie telo, krajšie pocity a môžem byť aj súčasťou silnej podpornej skupiny Bohýň na Facebooku.

Poznámka:  Pri platbe na 2 splátky, Vás systém vyzve uhradiť prvú splátku ihneď a zálohovú faktúru na druhú splátku dostanete emailom. Platba druhej splátky je do 30 dní od zaplatenia prvej splátky.

Pri platbe bez využitia splátok uveďte do poznámky o akú knihu máte záujem - FIT alebo SMOOTHIE recepty? :)

Akcia platí len do:

Starostlivo vyplňte svoje údaje do objednávky:

Program je úžasný! Už v polovici programu išlo dole 9 kíl! Je úžasný pocit vidieť to na váhe, aj to ako sa cítim... Ale to, že som asi po roku a pol dnes vytiahla len zo srandy nohavice, že ako sú na tom a oni sú mi na páse voľné?! 🙂 To som sa od radosti rozplakala. Aj teraz píšem cez slzy v očiach. Patrí ti môj obdiv a nesmierna vďaka .... si TOPKA... ĎAKUJEM TI ...

Majka Slivková, 28 r.Mamička na materskej

Moje pocity z programu sú fantastické. Program je jedinečný pretože spája stravu, cvičenie, pocity, psychológiu a bonus – vzájomná podpora. Program nie je nijako dramatický ani drastický. Je to nový životný štýl, ktorý ma navyše takmer nijako neobmezuje. Stravovanie je absolútne vyvážené, žiadne odriekania. Naučilo ma to vážiť si jedlo doslova. :-D. Zmeniť stravovanie nie je vôbec ťažké, tak ako to učí tento program. Ide len o správne zloženie a správne načasovanie. A ked sa dostavia prvé výsledky, motivácia ešte porastie. Mala som však pár zaváhaní (čo prikladám svojej povahe 🙂 ) ale vždy ked som videla príspevky mojich kamošiek z programu, naštartovalo ma to nanovo. Sila skupiny je neskutočná.

Soňa Kozarova, 34 r.Manažérka

Čaká vás nabitých 8 týždňov pod vedením jedných z najlepších odborníčok na výživu, pohyb a chudnutie.

ODMENA PRE VÁS, ktoré zaplatíte celú sumu ihneď 🙂 Odmeníme všetky Bohyne, ktoré kúpia program bez využitia splátok. Po 1. februári vám príde domov na vašu zadanú adresu darček 🙂 Kniha FIT alebo SMOOTHIE RECEPTY 🙂

chudnutie online

Ako sa cítia ženy, ktoré program vyskúšali?

Evka Godóová, 32 r., Nitra


Monika Schenková, 31 r., Nitra


Mirka Chovanova, 32 r., Prešov


Majka Slivková, 28 r., Čakany


Ja som úplne nadšená z tohto programu. Nikdy som si nemyslela, že to takto na diaľku môže fungovať. A funguje to. Hlavne som si nemyslela, že to dám 🙂 keďže viem, že nikdy som nemala výdrž dotiahnúť niečo do konca. Ale teraz som chcela zmenu ja a nie moje okolie, alebo nie preto lebo niekto to tak chce. Chcem zmenu, chcem byť zdravá, šťastná a FIT. Som Peti nesmierne vďačná za túto príležitosť. Tento program vytvorila na jednotku. Dokáže v ňom vytiahnúť z ľudí to, čo majú v skutočnosti radi, čo ich baví a naučí ich rozmýšľať o sebe - čo je to najťažšie. Ukázala mi ten správny smer. Nemám rada diéty, ktoré prikazujú čo musíme jesť. Petra mi ukázala, že naozaj môžem jesť všetko /zdravé/ a pritom sa cítiť perfektne. Cítim sa skvele lebo viem, že robím niečo pre seba, svoj život a hlavne pre svoje zdravie. Neviem si predstaviť, že príde deň a program by mohol skončiť. Som šťastná, že som v tomto programe aj s ďalšími ženami - bohyňami a sme tu jedna pre druhú.

Evka Godóová, 32 r.Administrátorka

Môj pohľad sa na moje stravovanie totálne otočil a som odhodlaná žiť a papať zdravo celý svoj život. A mám obrovskú radosť, že inšpirujem aj mojich rodičov, tiež menia svoju stravu a oveľa lepšie sa cítia. Veľmi ma začalo baviť varenie, najmä keď varím veľa zeleninky a kopec zdravých a chutných vecí! Ďakujem Petre za skvelý program, za motiváciu, inšpiráciu a za to, ze ma "donútila" začať premýšľať o tom, čo jem a vedome k tomu pristupovať. Ďakujem aj dievčatám zo skvelej podpornej skupinky za super komenty, otázky, inšpiráciu a vzájomnú podporu! ❤❤❤

Monika Schenková, 31 r.Podnikateľka

Potrebujete pomôcť?

Napíšte nám na info(zav)healthy-way.sk alebo zavolajte na +421 9O5 9O2 752

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.