Dobrá správa pre všetky čo meškajú a pre prokrastinátorky 🙂

Patríte k tým, čo meškajú a nedotiahli ešte premenu na Bohyňu do konca?

Chýba vám energia pustiť sa do chudnutia naplno a konečne sa cítiť lepšie, nastaviť si jedálniček, zvyknúť si na cvičenie a ešte schudnúť?

Možno patríte k tým, kto z úzadia sleduje fotky v mojich emailoch a vidíte, ako sa niektorým Bohyniam darí, kilá im ubúdajú, krásne si vedia jedálniček vytvoriť, postupujú ďalej a vy si trochu zúfate...

Pocity sklamania, že ste ste to ešte nedotiahli, sa striedajú s nadšením a sľubmi, že TERAZ už naozaj začnete.

Ale následne vám do cesty opäť niečo vojde a energia sa rozplynie. Opäť sa nič nedeje a váš vysnívaný cieľ a zhodené kilá sú zase v nedohľadne. Pritom prístup ku všetkým informáciam máte! No nie je to na zlosť?

Čo keby sa dalo začať od začiatku? S novou energiou opäť od začiatku, s každodennými úlohami, krok za krokom.

Štartujeme 22. januára 2020! 🙂

Možno cítite, že vám ušla šanca a naskočiť do toho znova, keď už je preč, je veľmi ťažké. Mohli ste byť v cieli už dávno a chýba vám ešte schudnúť pár kíl.

Sledujem vás a vidím, že máte často veľkú chuť, ale to, čo vám chýba je impulz začať od začiatku a nechať sa viesť krok za krokom, mať okolo seba ženy na rovnakej vlne, ktoré sú na tom rovnako. Rozumiem tomu.

A chcem vás v tom podporiť. Dopriať vám opäť tú energiu, pozornosť s ktorou ste kedysi predtým začínali.

A mám pre vás túto príležitosť:

Zopakujte si program Bohyňa v tomto roku 2023! 🙂

Čo opakovaním programu Bohyňa získate?

  • osobné vedenie cez moje emaily jednotlivými modulmi a krokmi programu po dobu 8 týždňov a tým aj jasný plán, ktorého sa môžete držať
  • možnosť konzultovať so mnou všetko, získať spätnú väzbu, inšpiráciu, nápady, bez pocitu, že ste niekde pozadu, alebo ste niečo zmeškali
  • plnú každodennú podporu v ročníku 2023 a to ako s prípravou jedálnička, tak aj s osobnými prekážkami a výzvami

+ 2 DARČEKY NAVIAC 🙂

Aké? To sa dozviete, keď budete čítať ďalej.

Vy už viete, že to funguje.  Už ste si to vyskúšali a cítili ste ako sa Vám ľahšie pracuje s presným postupom počas celých 8 týždňov keď máte vedenie. Prešli ste si cvičením aj prípravou jedálnička a cítili ste, že Vám to pomáha. Už poznáte kvalitu programu a aj jeho priebeh s nabitou energiou.

Teraz je váš čas pridať sa medzi tie úspešné! 🙂

Program Bohyňa zdravia a štíhosti si môžete opäť zopakovať za zlomkovú sumu 149 EUR.

Prečo za to platiť, keď prístupy k celému programu už máte, alebo ste ním už prešli?

Táto otázka dáva zmysel. Môžete si predsa urobiť všetko sama, prejsť si jednotlivé kroky a úlohy a postupovať sama vpred. Otázkou však ostáva, keď tieto prístupy alebo podklady máte, prečo ste to zatiaľ do konca nedotiahla?

Ja verím, že vás môže veľmi podporiť vedomie, že začínate znova s novým jedálničkom, s novou energiou. Opäť budeme spoločne na rovnakej vlne a to je veľká podpora a nová energia na úspešný štart. Rovnako ako vás na ceste podrží moje vedenie, emaily krok za krokom, tak aj jasný plán. 

Zároveň to vnímam tak, že je táto čiastka pre vás investíciou a záväzkom k tomu, aby ste tentokrát naozaj išli do akcie, nenechávali to až na "niekedy" a využili túto príležitosť pre seba, svoje telo, svoje pocity zo samej seba a svoj osobný úspech.

V minulosti využili túto možnosť reštartu aj naše Bohyne spred minulých rokov:

Než vás pustím k objednávke, mám len jednu podmienku, aby to naozaj fungovalo

Zahoďte za hlavu všetko, čo ste už urobili alebo neurobili. Vstúpte opäť do programu s čistým štítom, bez pocitu viny, že ste pretým niečo nevzládli.

Urobte hrubú čiaru za tým, čo ste nedotiahli do konca a začínajte ako nové Bohyne.

Prijímate?  🙂 OK. V tom prípade sa teším na našu ďalšiu 8 týždňovú spoločnú cestu k vášmu úspechu a vysnívanému novému JA.

Pokiaľ cítite, že nová energia, podpora a začiatok s čistým štítom je pre vás presne ten impulz, ktorý potrebujete, aby ste to konečne dotiahli do konca a vďaka tomu aj VY v roku 2023 schudnete na vysnívanú hmotnosť a budete sa cítiť vo svojom tele skvele, tak táto príležitosť čaká na vás. 🙂

Kúpte / predĺžte si svoje členstvo a odštartujte svoju jedinečnú premenu.

Plne vás v tom podporím a teším sa na to, až aj vy urobíte prvý krok a prvé kilogramy budú padať. Nadšene tak budete začínať každý nový deň!

+ DARČEK č.1 pre vás k opakovaniu programu 🙂

Perfektný detox jedálniček, ktorý je ako ušitý na znovuzrodenie ženskej energie.

Myslím, že je to skvelý darček pre vás. 🙂

NOVÝ ĽAHKÝ DETOX jedálniček

Nový detox jedálniček vám pomôže znova naštartovať vaše telo.

Tento online chutný detox jedálniček sa nedá kúpiť samostatne. Vy ho dostanete ako DARČEK k vášmu členstvu Bohyňa v ročníku 2023.

Detox jedálniček vám pošlem na váš email s otvorením programu, aby ste si ho mohli nahradiť za prvý alebo druhý jedálniček v programe. Prípadne začať s jeho užívaním kedykoľvek počas programu.

Ak ste si členstvo už raz v minulosti predĺžili a máte DETOX 1, k ďalšiemu predĺženiu programu dostanete jedálniček DETOX 2.

 

+ DARČEK č.2 pre vás k opakovaniu programu 🙂

Individuálna konzultácia online (po telefóne) 30 minút, kedykoľvek počas programu.

Konzultáciu môžete využiť na zodpovedanie akýkoľvek problémov či otázok na začiatku programu, alebo počas neho, či na konzultovanie jedálnička a pod.

Myslím, že sú to skvelé darčeky pre vás. 🙂

Možno vás napadlo pár otázok... 

Jedálniček DETOX už mám, čo teraz?

Pre tie Bohyne, ktoré už prvú verziu detox jedálnička majú, dostanú nový jedálniček DETOX 2 🙂

V roku 2022 či už skôr, som to programe Bohýň dotiahla do polovice (resp. do určitej časti programu). To teraz musím začínať od začiatku, vypĺňať si úlohy a vypisovať pracovné zošity odznova?

To samozrejme nemusíte. 🙂 Odporúčam si ale aj tak prejsť prvé moduly a kroky týkajúce sa určenia si cieľa a rozpísania si svojho harmonogramu pre REVÍZIU toho, čo už máte. 

Ste už o niečo múdrejšie, máte určité skúsenosti a dá vám to príležitosť vidieť mnohé veci ako nové a inak a vďaka tomu ich urobiť omnoho lepšie. 

Takže aj keď už jednotlivé kroky máte urobené, využite prvé moduly k tomu, aby ste si všetko znovu prešli, zrevidovali to a urobili to ešte lepšie a funkčnejšie. 

Mám si v programe moje jednotlivé zaškrtnuté úlohy sama odškrtať alebo nie?

Nič robiť nemusíte. Celý program vám reštartujem od začiatku a program sa vám otvorí úplne čistý a postupne. Presne ako keď ste do programu nastúpila prvý krát. Každý týždeň vám budú chodiť emaily s pripomienkou, že sa otvoril nový modul programu a vyzvem vás, aby ste sa prihlásila do programu a pozrela si novú úlohu na daný deň.

Stále si neviem urobiť sama jedálniček a tápem v tom

Takých vás je viac a viem o tom. Práve preto si myslím, že je skvelé sa intenzívne nad tvrobou jedálnička zamyslieť znova, využiť k tomu vedome a sústredene kroky v module 3, rovnako ako energiu a nadšenie ostatných žien Bohýň, ktoré si začnú takisto tvoriť svoje prvé nové jedálničky.

Pri tvorbe je dobre nestrácať sa v tom sama, ale využiť moju pomocnú ruku (využite konzultáciu), či ostatné žienky Bohyne, aby sme si jedálničky mohli vzájomne predebatovať a načerpať nové nápady.

Do modulu 3, kde sa píše o tvorbe jedálnička som vložila nové video, kde si budeme počas jednej hodiny tvoirť jedálniček spolu. Krok za krokom, vytvoríme celý týždeň.

Potrebujem aj osobné / online kontroly alebo jedálniček na mieru

Tomu rozumiem. Ako darček dostávate individuálnu konzultáciu, počas ktorej si preberieme Vaše problémy či otázky. Ak potrebujete viac individuálnej pomoci, tak balíček online kontrol alebo jedálniček na mieru si môžete zabezpečiť vo VIP sekcii v programe Bohyňa.

Máte ďalšiu otázku? Potrebujete si niečo ujasniť? Pýtajte sa ma na petra@petrapavukova.sk.

Už viete všetko? 🙂

PS: Táto stránka je určená len pre členky programu Bohyňa zdravia a štíhlosti z rokov 2016 - 2022. Prosím vás nikde ju nezdieľajte ani ju nikomu nepreposielajte. Ďakujem!