Modul 2 - Predpríprava

Na našej druhej zastávke - v tomto 2. týždni dotiahneme detaily predprípravy, odstránime chyby z minulosti a načasujeme denný rozvrh tak, aby sme mohli vykročiť na cestu pripravení.

Odštartujte modul 2 týmto videom:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vitajte v druhom týždni programu! 🙂

Minulý týždeň bol pre mnohých z vás iste náročný. Nazrieť do vlastného vnútra nie je ľahké, niekedy radšej problémy udusíme v sebe ako by sme sa pozreli pravde do očí. Pravda však oslobodzuje 🙂 Verím však, že ste ten týždeň sebavedome zvládli a položili prvé dôležité základy tejto zdravej cesty!

Tento druhý týždeň sa budeme venovať odstraňovaniu chýb z minulosti, pozrieme sa na to aké faktory ovplvyňujú priberanie na hmotnosti a načasujeme váš denný rozvrh tak, aby ste pokračovali na vašej ceste dobre pripravení.

Svet v ktorom žijeme je plný protikladov.

Tak ako poznáme bielu a čiernu, deň a noc, zimu a leto, tak je dobré poznať čo nám škodí a čo nám pomáha. Čo nám pomáha sa naučíte v tomto kurze a čo nám škodí si prečítate v mojom ebooku hneď v kroku č. 1 tohto týždňa. Aby sme docielili nielen zníženie hmotnosti, ale aj jej udržanie, je dobré vedieť, ktoré faktory môžu za to, že priberáme. Ak tieto faktory budete poznať, bude ľahšie sa im v budúcnosti vyhnúť a predísť tak priberaniu 🙂

Ak už budete poznať všetky faktory, ktoré môžu za to, že váha stúpa smerom nahor, pozrieme sa bližšie na to, ktoré z týchto faktorov sa vás týkajú. Aké chyby a kroky a ste doteraz robili, ktoré sa podieľali na tom, že sa vám nedarilo chudnúť, resp. že ste priberali. Tieto chyby a kroky pomenujeme a pripravíme si stratégiu ako sa im nabudúce vyhnúť. 

Pozrieme sa taktiež na to, čo robíte počas dňa. Kedy vstávate, ako často jedávate, kedy máte čas na cvičenie, relax, oddych, kto a ako bude nakupovať. Utrasieme váš denný režim a naplánujeme si jednotlivé aktivity tak, aby sme všetko počas dňa stihli.

Plán na tento týždeň v skratke znie:

 • Poznať 7 krutých faktorov, prečo ľudia vyjedajú chladničku
 • Poznať svoje vlastné kroky a chyby, ktoré nám bránia na ceste k štíhlosti
 • Naplánovať denný režim od momentu kedy otvoríme oči až pokiaľ znovu nezaľahneme spať 
 • Zavedieme druhý zvyk tohto programu

V tomto týždni tiež otvoríme ďalší krok s novým Stravovacím režimom na chudnutie a zacvičíme si nový tréning 🙂

Tešíte sa? Poďme na to! 🙂

V module 2 nás čakajú tieto kroky:

 • 1
  Krok 1
  Ebook: 7 krutých faktov, prečo ešte stále vyjedáte chladničku
 • 2
  Krok 2
  Prečo sa mne nedarí chudnúť?
 • 3
  Krok 3
  Časový harmonogram môjho dňa
 • 4
  Jedálniček týždňa 2
  Štartovací jedálniček 2
 • 5
  Tréning týždňa 2
  Štartovací tréning 2