Modul 2 - Krok 1

Predpokladaný čas: 30 minút

Krok 1 - 7 faktov, prečo nechudneme

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V tomto kroku sa budeme venovať faktom, ktoré môžu za to, že máme neustálu chuť niečo zobnúť. Faktom, ktoré môžu za to, že sa nám nielen nedarí chudnúť, ale naopak nenápadne a pomaly priberáme.

Poznať tieto fakty a body bude pre vás kľučové, aby ste si novú hmotnosť, ktorú po absolvovaní programu dosiahnete vedeli dlhodobo udržať.

Tieto fakty som zhrnula na jedno miesto a spísala do elekronickej knihy - ebooku-  7 faktov, prečo ešte stále vyjedáte chladničku.

Vašou dnešnou úlohou bude stiahnutie a prečítanie tohto ebooku, ktorý nájdete na konci tejto stránky ako súbor na stiahnutie. Nájdite si na ebook čas a v kľude porozmýšľajte ako sa vás jednotlivé body týkajú. Po prečítaní ebooku si vyplňte krátky pracovný zošit a odvážte sa 🙂 Začal nový týždeň 🙂

ÚLOHY NA DNES:

 • Stiahnite si a prečítajte Ebook 7 faktov, prečo ešte stále vyjedáte chladničku
 • Stiahnite si a vypíšte pracovný zošit
 • Odvážte sa a zapíšte si vašu  hmotnosť do Zápisníka hmotnosti

Čo sa z ebooku dozviete?

 • 1
  Dôvody prejedania
  Určíme príčiny a jednu po druhej objasníme ich dôsledky.
 • 2
  Pôvod vášho problému
  Podrobne sa pozrieme na možné pôvody Vášho problému.
 • 3
  Cestu von
  Návod, ako zastaviť kolotoč častých návštev chladničky.

Skúsenosti čitateľov 🙂

Pokúsila som sa schudnúť už niekoľkokrát, ale ani úpravou stravy to akosi nešlo. Problém bol v tom, že som to nemala zrovnané v hlave. Vďaka Petriným e-bookom som si musela urobiť vnútornú inventúru a pomenovať problémy a svoje motivácie. Páči sa mi, že Petra berie problém komplexne a vie o všetkých, alebo aspoň o väčšine aj skrytých daností, ktoré nám v pokroku bránia. Oceňujem, že vďaka jej radám nie sú pre mňa jednotlivé kroky strašiakom, ale každodenným logickým rozhodnutím. Už prvé dva týždne mi pomohli cítiť sa ľahšie a slobodnejšie, aj keď som ešte výrazne nezmenila jedálniček. A to je pre mňa momentálne viac ako výsledok v číslach. Verím, že aj tie čoskoro budú preukazanejšie.
Mária Hletkováčitateľka
Zdravím Vás...... no čo na to dodať? Presne a trefne popísané a týka sa ma bod 1, komplet bod 2, 5 a aj myslím 6...:-)
Lenkačitateľka

Zdieľajte aj vy vaše skúsenosti po prečítaní ebooku. Môžete tak urobiť na konci tejto stránky v diskusii, alebo sa podeľte s vašimi skúsenosťami v skupine na facebooku. 🙂

Vaše dnešné úlohy:

SÚBORY NA STIAHNUTIE

DISKUSIA

Pridať komentár