Modul 8 - Krok 2

PREDPOKLADANÝ ČAS: 10 minút

Krok 2 - Rekapitulácia a doslov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Krásny deň! Je to tu! Toto je posledný krok nášho kurzu. Došli ste až na koniec a ja vám z celého srdca gratulujem k tomu, že ste to zvládli! Dnes je dôvod k oslave, tak sa určite odmeňte a oslavte to, že ste to dotiahli do konca, pretože to nie je samozrejmosť. Ste skvelí a mám z vás obrovskú radosť!

A až budete dnes oslavovať to, že ste zvládli celý program reštart - Bohyňa zdravia a štíhlosti, oslavte aj svoj úspech. Oslavte už teraz prvé zhodené kilogramy a predstavte si, keď krok po kroku dosiahnete vašu vysnívanú hmotnosť a príde to potvrdenie, že to naozaj funguje.

TOTO NIE JE KONIEC VAŠEJ CESTY, ALE ZAČIATOK.

Vaša cesta sa práve začala

Aby ste boli dlhodobo úspešní a aby vám fungoval, celý systém, ktorý ste si nastavili,  je potrebné vytrvať. Vytrvajte a venujte aspoň 2 hodiny týždenne svojmu reštartu. Naplánujte si nový jedálniček, vypíšte si nové aktivity, oddych aj odmeny, odvážte sa a sledujte v týždennom prehľade, ako postupujete, ako sa vám darí. 

Sledujte pravidelne svoje kroky a zhodnocujte ich. Aktualizujte svoj jedálniček aj pohyb podľa chutí, preferencií, možností, či ročných období. Vyhodnocujte zápisník hmotnosti a sledujte, ako vám klesá váha. Sledujte či klesá podľa noriem, alebo je potrebné učiniť nejaké zmeny, aby ste šli podľa plánu.

Vytrvajte a buďte trpezliví. Zmeny neprichádzajú ihneď, ale chcú čas. Niektoré chcú viac a niektoré menej času. Váha možno bude klesať podľa "tabuliek", no na to, aby ste prirodzene zaradili pohyb a meditáciu do vášho života možno budete potrebovať pol roka. Možno na pochopenie a milovanie samého seba budete potrebovať rok. Je to v poriadku. Každý máme svoje vlastné tempo.

Všetko k vám príde v pravý čas 🙂

Ja som si tu cestu s vami veľmi užila a teraz už viem, že ste pripravení ísť ďalej sami. Všetko potrebné už viete. Vracajte sa z času na čas k jednotlivým modulom a krokom, zopakujte si poznatky o jedálničku, cvičení, oddychu a podobne. Na základe nových skúseností v nich vždycky nájdete nové podnety k zamysleniu.

Užite si vašu novú osobnosť, váš nový životný štýl a nezabudnite svoje príbehy, poznatky aj otázky zdieľať aj so mnou. Teším sa na to!

Majte sa krásne a žite život o ktorom snívate. 🙂

Vaše budúce úlohy:

DISKUSIA

Pridať komentár