Objednávka

Jedálniček na mieru / Balíček konzultácií

Starostlivo prosím vyplňte svoje údaje:

Kedže chceme druhé babo, dala som si vypracovať jedálniček na mieru. Teraz s racionálnym jedálničkom, ktorý je upravený pre potreby budúcej mamičky, mám presné recepty, uvedenú gramáž aj postup prípravy všetkých jedál. A čo je super, že si viem sama vyskladať jedlá v priebehu dňa na čo mám chuť alebo sa zariadiť podľa toho čo mám doma. Nemusím sa obávať priberania teraz ani v tehotenstve, váhu si stále držím a som nadmieru spokojná..
Majka Slivková, 28 r., Čakany
Keďže rada športujem a venujem sa hlavne behu, zaujímalo ma ako sa stravovať zdravo a vyvážene, aby som mala energiu na šport a zároveň sa neúmyselne neprejedala, prípadne nejedla príliš málo. S jedálničkom som za 5 týždňov zhodila 5 kg a to hlavne na tuku, čo ma potešilo asi najviac.
Zuzana Sabolová, 29.r, Prešov
Už po prvých 2 týždňoch bolo moje trávenie upravené a zmeny boli viditeľné. Únava sa vytrácala napriek tomu, že som išla z práce hneď na tréning. Mala som oveľa viac energie. Nebolo to žiadne trápenie či hladovanie, práve naopak, jedla som pravidelne, cítila som sa výborne, ľahšie, obratnejšie a hlavne krajšie a o pozitívnej energii ani nehovorím.
Michaela Škopová, 28 r., Prešov
Prvú zmenu som pocítila už po dvoch týždňoch! Vtedy som si povedala, že som mohla do Healthy Way nastúpiť už dávno a zbaviť sa svojich prebytočných kíl omnoho skôr. Dlhodobo som mala v krvi aj rizikový zápalový markér. Lekári nedokázali jeho výskyt presne identifikovať a preto ani jeho hodnoty znížiť. Ale s jedálničkom sa hodnoty ustálili do normy bez akýchkoľvek liekov.
Janka Tomaščínová, 39 r.,Prešov