Reštart za 60 dní   

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Online program Petry Pavukovej

Ako schudnúť bez hladu, trápenia a jojo efektu, tak aby ste to ani nepocítili?

Životný štýl v duchu: "šťastne, zdravo a bez problémov?"

Zabudnite na metódu:  diéta pokus - omyl

Behom 8-týždňov vám odhalím úplne všetky tajomstvá, postupy a praktické skúsenosti úspešného a trvalého chudnutia, ktoré radím všetkým mojim úspešným klientom už 4. rok.

Čo získate?

Nového samého seba. Novú osobnosť, ktorá vedie zdravý, šťastný život v ktorom neexistuje nadváha a zlé pocity. Získate štíhlosť, skvelý výzor a veľmi dobrý pocit zo seba samého.

 • Novú šťastnú, ľahšiu a zdravšiu osobnosť za 8 týždňov tréningu
  Po 8 týždňoch z vás bude nový človek, presne taký akého máte vysnívaného.
 • Okamžitý príval energie a znižovanie hmotnosti
  Už po prvých týždňoch uvidíte ako Vám hmotnosť klesá a máte viac energie.
 • Výborné pocity zo samého seba
  Zníženie hmotnosti a zvýšené množstvo energie Vám dodá vyššie sebavedomie a skvelý pocit!
 • Praxou overený návod a postup ako schudnúť zmenou životného štýlu
  Už vyše 300 klientov prešlo mojimi Redukčnými programami, v ktorých učím tento postup a návod. Dosiahli krásne výsledky a váhu si udržali.

Program bude nad vaše očakávanie ak:

 • máte viac kilogramov ako by ste chceli
 • máte nedostatok energie
 • máte nedostatok motivácie
 • ste nespokojný so svojim výzorom
 • nemáte zo seba dobré pocity

Čo v programe REŠTART nájdete?

8 týždňov, 8 vzdelávacích modulov pre váš kompletný REŠTART a viac ako 30 videí s Petrou Pavukovou:

V prvom týždni tohto programu si vytvoríte pevné základy. Pevné základy vám pomôžu udržať sa na ceste a taktiež na nej aj vytrvať. Ak vás kedykoľvek počas programu alebo v budúcnosti opustí chuť pokračovať, tak v tomto module nájdete oporu a motiváciu, aby ste do cieľa 100% došli! 🙂 Pozrime sa na to, aký máte CIEĽ - ČO chcete dosiahnuť a PREČO?
Na našej druhej zastávke - v tomto 2. týždni dotiahneme detaily predprípravy. Budeme sa venovať odstraňovaniu chýb z minulosti, pozrieme sa na to aké faktory ovplvyňujú priberanie na hmotnosti a načasujeme váš denný rozvrh tak, aby ste pokračovali na vašej ceste dobre pripravení.
V tomto týždni si povieme základy ohľadne zdravej a správnej stravy, kultúry stravovania a jedálnička. Čo to jedálniček je, ako ho vytvoriť a prečo je taký dôležitý. Prečo je dôležitá kultúra stravovania, ako a kde sa stravovať. Tieto základy sú veľmi dôležité, aby ste pochopili rolu a dôležitosť stravovania.
V tomto týždni položíme základy správneho a aktívneho pohybu, tak aby ste si vedeli vybrať pre vás ten správny pohyb, zistiť čo vás baví a napĺňa a práve tieto aktivity zaradiť do svojho dňa. Vysvetlíme si prečo je pohyb dôležitý, akú úlohu zohráva v našom živote.
V 5. týždni, v našej druhej polovici príde čas na oddych. Aby sme do cieľa došli, je potrebné telo a myseľ udržiavať v dobrej kondícii a dopriať mu spánok, oddych, regeneráciu, lásku a meditáciu. V tomto module si vysvetlíme, prečo je oddych dôležitý a kedy si ho dopriať.
Na vašej ceste sa stretnete s rôznymi nástrahami, ktoré vás môžu od cieľa odkláňať alebo vás brzdiť. V tomto týždni si ukážeme s akými nástrahami sa môžete stretnúť a ako im čeliť. Medzi najčastejšie nástrahy patria rôzne sviatky, oslavy či iné príležitosti.
Zvyk je železná košeľa a aby ste si všetky nové poznatky zafixovali, prejdeme si v tomto týždni upevňovanie návykov. Všetky základy a všetky vaše nové návyky si tak osvojíte a stanú sa prirodzenou súčasťou vášho života.
Títo "malí" pomocníci vás podržiana vašej ceste za dosiahnutím cieľa. Medzi pomocníkov partia aj rôzne zápisky, aplikácie do mobilov a odkazy na zaujímavé projekty. Každý si vyberie to svoje, čo mu najviac pomôže na ceste zotrvať.

Je to všetko?

Samozrejme že NIE 🙂  Súčasťou programu sú aj skvelé praktické BONUSY! Uvádzam len 2 z nich!

 • 1
  Chuť na sladké?
  No problem

V bonusovej prílohe nájdete recepty na sladké maškrty, ktoré si môžete dopriať.

 • 2
  Zmeny v jedálničku
  Každý máme iné preferencie

Jednoduchý a šikovný prehľad všetkých rôznych preferencií v stravovaní. Pre rôzne alternatívne formy stravovania či zdravotné obmedzenia, alergie, intolerancie...

Žite už teraz naplno a s láskou k svojmu telu, prestaňte len túžiť! 

Skracujete si a znepríjemňujete život skúšaním všetkých diét, dostupných na trhu? Alebo čo je horšie, len snívate o skvelom pocite a peknej postave, ale nič pre to nerobíte? Môžete tým strácať čas celý život celý ... naozaj to takto chcete?

Alebo môžete dosiahnuť skutočný úspech v chudnutí totálnym REŠTARTOM už za 60 dní. Aby ste mali túto cestu krátku a ľahkú, dávam Vám dnes podrobnú a praktickú MAPU K CIEĽU.

 • jednoduchý návod, ako začať chudnúť bez diéty
 • vysvetlenie, ako a prečo je potrebné dané kroky dodržiavať, aby viedli k zníženiu hmotnosti
 • detaily o celodennom režime, ktorý Vás dovedie k zdraviu a štíhlosti
 • dobrý pocit z toho, že ste v rukách odborníka, ktorý vie, o čom hovorí
 • praxou overený postup k úbytku na hmotnosti, ktorú si už trvalo udržíte

Všetko dôležité stručne a jasne, množstvo obrázkov, príkladov a prípadov. Vypichnutie dôležitých informácií, konkrétne kroky pre Vás, aby ste teóriu ľahko previedli do praxe!

Dozviete sa, čo je nutné dodržiavať, aby ste s istotou chudli a cítili sa skvele!

Program je ako stvorený pre všetkých zdravých mužov, ktorí chcú na sebe pracovať a sú ochotní prerobiť svoj životný štýl na zdravý.

Program naopak nie je vhodný pre tých, ktorí majú rôzne zdravotné ochorenia a obmedzenia (hlavne zdravotné ochorenia tráviaceho traktu, metabolické ochorenia - hlavne cukrovka 1. typu a iné osobitné požiadavky na stravovanie), a nie sú ochotní na sebe pracovať a zmeniť svoj životný štýl.

Skúsenosti klientov, ktorí absolvovali moje Redukčné programy

Martin Malý, - 40 kg / 5 mesiacov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

E. Konkoľová, - 22 kg / 6 mesiacov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

M. Adamčíková, - 28 kg / 7 mesiacov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Klienti vidia, že ich doterajšie výhovorky PREČO TO NEJDE u nás neplatia. Chudnúť sa dá v každom veku a tiež so zdravotným obmedzením. Dôležité je, rozhodnúť sa začať HNEĎ. Veď kto by nechcel mať dlhý a šťastný život?

Po 6 mesiacoch som schudla 23,6 kg, 21 cm v páse a 16 cm v bokoch. Jedla som pravidelne 5x denne. Išlo o pestrú a vyváženú stravu v kombinácii s vhodným cvičením. Podstatné je, že okrem zmeny konfekčnej veľkosti, mi lekárka znížila lieky na srdce. Pred tým som bola často unavená a rýchlo som sa zadýchala. Po redukcii tieto ťažkosti ustúpili. S výsledkom som nad mieru spokojná a veľké ĎAKUJEM patrí p. Pavukovej, ktorá bola a aj je vždy ochotná poradiť a pomôcť, a to aj po ukončení redukcie. Vrelo odporúčam!
E. Tkáčová, - 23,6 kg / 6 mesiacov
Dnes sa cítim výborne, lepšie sa mi chodí aj hýbe. Tak skoro sa nezadýcham a neunavím. Za 7 mesiacov som schudla 35 kg, v páse 23 cm a v bokov 20 cm. Pred tým to tak nebolo, mala som ťažkosti s chodení a dýchaním. Skúšala som nejaké diéty, ale nedarilo sa mi ich dlhšie držať a váha mi stále kolísala hore a dole. Nemala som pevnú vôľu. Nevládala som prejsť pár metrov, no teraz sa môžem pohybovať voľne a ľahko. Určite by som tento Program na chudnutie odporúčala aj iným, nakoľko vidím výsledky na sebe.
A. Galdunová,- 35 kg / 7 mesiacov
Konečne sa mi podarilo schudnúť 10 kg. V minulosti som vôbec nebola so svojou váhou spokojná. Vyskúšala som rôzne diéty aj drela s trénerom v posilňovni, no podarilo sa mi schudnúť tak 1 kg. Moja snaha s Petrou sa tentokrát vyplatila a výsledky sa dostavili. V rámci programu som vôbec nebola hladná, jedla som pravidelne 5 x denne. Odporúčam každému, kto bojuje so svojou nadváhou a nevie si dať rady, pretože to naozaj funguje.
K. Mrázová, - 10 kg / 4 mesiace
Keď sa ručička váhy pohla nad 100 kg, bol to pre mňa naozajstný šok. Vtedy som svoju hmotnosť začínal vnímať nie len ako estetický, ale aj zdravotný problém. Skúšal som schudnúť sám, niekedy sa mi podarilo dať dolu zopár kíl, no takmer okamžite boli naspäť. Myslel som, že existuje maximum, jednoducho, že sa viac pribrať nedá, no bol to omyl. Moja váha rástla neustále. Uvedomil, že potrebujem naozajstnú odbornú pomoc.
J. Kozma, - 22 kg / 4 mesiace

Prečo vstúpiť na cestu Reštartu práve teraz?

Sama sa riadim heslom, ak niečo chceš, urob to hneď!

Len činy vedú k výsledkom a preto sa vás teraz pýtam:

Ako chcete vyzerať a cítiť sa o 2 mesiace od dnešného dňa?

....................................

Kedy si začnete plniť sny o zdraví, štíhlosti a sile osobnosti ak nie dnes?

Vyplňte svoju objednávku a vstúpte hneď TERAZ