Staň sa

Bohyňou zdravia a štíhlosti 2017

Túžiš byť vyrovnaná, šťastná a zdravá žena?

Chceš sa cítiť krásna a milovaná?

Páčilo by sa Ti žiť podľa seba a cítiť pritom silnú podporu? 

Predstav si, že v tom nie si sama, ale máš podporujúce priateľky. Predstav si, že žiješ podľa seba a ostatní ťa za to milujú. Predstav si, že pri pohľade na seba cítiš veľkú spokojnosť a lásku k sebe. Si zdravá, štíhla a magicky ženská.

Prišiel čas splniť si sen a stať sa Bohyňou zdravia a štíhlosti.

Prišiel čas na lásku, zdravie a vnútornú harmóniu. Čas byť výnimočná. Nastala chvíľa mať spokojný úsmev ako najkrajší make-up a niesť svoje telo ako šperk

Prišiel čas na zobudenie bohyne spiacej v tebe.


Jedného dňa sa všetky Tvoje sny splnia. Aby ten deň prišiel skôr, vytvorili sme pre Teba u nás v Healthy Way transformačný online program Bohyňa zdravia a štíhlosti.

A tak sme sa rozhodli pre tie z vás, ktoré ste akčné a viete, že s nami do toho naozaj chcete ísť, stanoviť ceny na:

Spolu je to 720 EUR s DPH. 

Čo sú 6 eur na deň pri priemernej dobe pravidelného priemerného užívania programu 4 mesiace.

Viem, ako je pre ženy veľmi dôležitá komunita žien s rovnakým cieľom a osobné vedenie pod odborným dohľadom počas chudnutia. Teraz budete mať možnosť vstúpiť k ostatným ženám a nechať sa viesť, inšpirovať, motivovať a mať môj osobný dohľad s ostatnými odborníkmi.

Preto Ťa chcem motivovať k tomu, aby si to neodkladala a vstúpila spoločne s ostatnými - TERAZ.

Štartujeme 22. januára 2020! 🙂

Členstvo v programe je možné kúpiť na 2 splátky

Rozumieme, že pre niektoré ženy, môže byť čiastka za tento program jednorázovo vysoká a tak sme sa rozhodli urobiť výnimku a umožniť kúpiť tento program na 2 splátky.

Prvú časť programu uhradíte ihneď a druhú o 30 dní. Bežne splátky programu bez navýšenia neumožňujeme, ale keďže chceme aby ste si program mohli skutočne dovoliť aj vy, ktoré rozdelenie platby naozaj potrebujete, rozhodli sme sa sumu na splátky nenavyšovať a rozdelenú platbu povoliť.

Ak cítiš, že konečne prišiel čas

Schudnúť

Jedálničkom a cvičením pre Bohyne spáliš prebytočné tuky, spevníš si a vyformuješ postavu.

Získať sebavedomie

Nájdeš samu seba a zistíš, čo naozaj chceš. Staneš sa silnou a cieľavedomou ženou.

Otehotnieť

Vyvážená a nutrične bohatá strava vysoko podporuje šancu otehotnieť.

Byť magicky ženská

Objaviš v sebe Bohyňu, ktorá je silná a krásna, proste magicky ženská.

Tak čítaj ďalej

Program Bohyňa je pre všetky ženy. Ale je pre Teba vhodnejší ak:

Si žena, ktorá:

 • chce zistiť po čom jej srdiečko túži a ísť si za tým
 • túži po silnej podpore v dosiahnutí cieľa
 • chce skrášliť svoje telo úbytkom -5 - 20 kíl
 • poteší sa rýchlemu a efektívnemu cvičeniu doma
 • drží svoje telo v zdraví bez liekov 
 • jedáva normálne - nie alternatívne ani nedrží diétu
 • nenosí momentálne pod srdiečkom bábätko
 • je pevne rozhodnutá pre seba urobiť to najlepšie min. 8 týždňov
 • váži niečo medzi 58 - 90 kg
 • vie si vyhradiť 20 minút denne len pre seba
 • chce sa cítiť lepšievyzerať ešte viac sexi

Bohyňou sa môžeš stať aj keď:

 • Nie si si istá, či je to pre Teba
  Bohyňou sa žena nerodí, ale sa ňou stáva. Je to vec rozhodnutia a my ženy, po takom niečom túžime. Chceme byť Bohyne nielen kvôli sebe, ale aj pre naše polovičky. Je na to potrebná transformácia samej seba. Ak sa takáto krásna transformácia skĺbi s cvičením a zdravým chudnutím, vznikne z toho premena na "Bohyňu zdravia a štíhlosti".
 • Spochybňuješ svoje sebavedomie a pevnú vôľu
  Práve o tom, je tento program 🙂 Nájsť v sebe lásku a vybudovať sebavedomie. Istota v Tebe bude narastať každý týždeň po dosiahnutí prvých výsledkov a zmien. Krok za krokom Ťa prevedieme celou cestou a podporou Ti budú aj ďalšie Bohyne, ktoré sú na rovnakej ceste, alebo ňou už prešli.
 • Nemáš čas - práve teraz alebo takmer nikdy
  Nevadí. Program nie je časovo obmedzený a je flexibilný. Teda je na tebe kedy a ako dlho sa mu budeš venovať. Každý týždeň programu obsahuje 3 - 5 krokov, ktoré Ti nezaberú viac ako 20 minút denne. Prístup do programu máš navždy a tak sa mu môžeš venovať vtedy, keď máš čas.
 • Si myslíš, že Ťa nikto nepodporí
  Sme tu všetky pre Teba. K programu je vytvorená silná podporná skupinka žien, ktoré programom práve prechádzajú, prešli ním a tvoria podporu programu. Budeš tak súčasťou Bohýň, ktoré sú v tom s Tebou. Zapojenie sa do skupinky nie je nutné a tak, ak chceš prechádzať programom sama podľa seba, je to v poriadku. Zapojiť sa môžeš kedykoľvek alebo nemusíš vôbec.

Sme tu pre Teba

Kto sa podieľa na tvorbe a fungovaní programu?

Ing. Petra Pavuková

Vedenie
Odborníčka na zdravé chudnutie, fitness a transformáciu osobnosti. Od r. 2013 skúsenosti a vedenie ľudí v zdravej redukcii hmotnosti. Autorka programu Bohýň a neustála podpora počas jeho celého priebehu.

Ing. Mária Markeová

Podpora
Vyštudovaná expertka výživy ľudí so 6 - ročnou praxou v chudnutí a zdravom stravovaní. V programe tvorí psychickú a nutričnú podporu. Zaoberá sa detailami správneho jedálnička a ideálnymi kombináciami potravín.

Denisa Antošovská, PhD

Meditácia a cvičenie
Odborníčka v oblasti Health and Fitness s medzinárodnými skúsenosťami (NY, UK, Nemecko). Špecializuje sa na fitness pre ženy, ľudí so zdravotným oslabením a profesionálnych športovcov.

Užijeme si spolu témy

V každom týždni jednu, ktorá má ďalšie 4 kroky

1. Určenie cieľa

Najprv si vytvoríme pevné základy. Nájdeš samu seba a zistíš resp. utvrdíš sa v tom, čo naozaj chceš. Naučíš sa sústrediť v živote na dôležité veci, aby si dosiahla všetko po čom túžiš.

2. Predpríprava

Pripravuješ sa stať silnou, seba a cieľa - vedomou ženou. Pozrieme sa na to, čo Ťa kedy v minulosti brzdilo, aby si mohla dosiahnúť všetky ciele v zdraví a chudnutí. Naučíš sa vytvárať harmonogram dňa tak, aby si mala čas na všetko pre teba podstatné.

3. Môj chutný jedálniček

Bohyňa je silná, zdravá, krásna a plodná. Zameráme na tvorbu jedálnička, aby si dosiahla vrchol vnútorného uspokojenia, sýtosti, plodnosti a zároveň znižovania hmotnosti na zdravú úroveň. Chceme byť štíhle, zdravé, silné a plodné. Proste "Bohyne"!

4. Láska k pohybu

Jednoducho pekne schudneš a vyformuješ si postavu 🙂 Super rýchle videotréningy na doma Ti pomôžu vyformovať telo, spevniť svaly a spáliť prebytočný tuk. Ukážeme ti ako cvičiť a mať sa rada aj počas PMS či menštruácie.

5. Regenerácia tela a ducha

Naučíme Ťa ako si telo aj myseľ udržiavať v dobrej kondícii. Doprajeme telu spánok, oddych, regeneráciu, lásku a meditáciu. Bohyňa je plná lásky a pokoja. V tomto bode sa staneš "Bohyňou zdravia".

6. Nástrahy na ceste

Na ceste za "Bohyňou" sa stretneš s rôznymi nástrahami. Ukážeme Ti ako im čeliť. Naučíš sa jesť na svadbách, oslavách a počas sviatkov tak, aby si si zachovala svoju hmotnosť. Už Ťa nič nerozhodí.

7. Upevnenie návykov

Staneš sa "Bohyňou pravidiel". Všetky návyky sa stanú jasné, zrozumiteľné a prirodzene osvojené. Dokonale ovládneš samú seba aj všetky "nástrahy" a pokušenia okolo seba. Zamiluješ sa sama do seba a nájdeš v sebe všetko čo potrebuješ na to, aby si žila plnohodnotný život.

8. Pomocníci na ceste

Pomocníci Ťa podržia na ceste za dosiahnutím cieľa. Patria sem aj rôzne zápisky, aplikácie do mobilu a odkazy na zaujímavé webové projekty. Vyberieš si to svoje, čo Ti je najviac sympatické mať vždy po ruke 🙂 Tu sa stávaš "Bohyňou štíhlosti".

Je to všetko?

Samozrejme, že nie 🙂 V programe sú ďalšie bonusové prekvapenia a silná Facebooková podporná skupinka Bohýň!Čo presne program počas 8 týždňov obsahuje?

 • Vstupná diagnostika zdravotnej a nutričnej anamnézy
 • Redukčný stravovací režim počas celej doby programu, pri ktorom sa chudne od 0,5 - 1,5 kg za 1 týždeň
 • Videotréningy na spevnenie a formovanie postavy 2 x týždenne počas celej doby programu s možnosťou prispôsobenia na level začiatočník aj pokročilý
 • Zdravotné a kĺbové videocvičenie
 • 2 x meditácia
 • 10 x videonávod na prípravu zdravých jedál
 • 23 x edukácia o psychológii, stravovaní, tvorbe redukčného jedálnička, cvičení, transformácii a všetkých témach potrebných ku kompletnej premene zo ženy na Bohyňu zdravia a štíhlosti
 • 1 x individuálna odborná konzultácia
 • Nonstop pomoc a podpora
 • Podporná uzavretá skupinka Bohýň na Facebooku
 • 8 x kontrola progresu a postupu (prostredníctvom skupinky na Facebooku)
 • 4 x bonusový článok ako podpora správneho chudnutia
 • 8 x recept na zdravé maškrty - Ako maškrtiť a nepribrať
 • Prístup ku programu navždy
 • V programe sa každý týždeň otvorí automaticky jedna téma (je ich spolu 8), v ktorej je 3-5 úloh, ku ktorým sú pracovné zošity, videá a kontrolné zoznamy

Čo hovoria ženy, ktoré programom prešli?


Ja som úplne nadšená z tohto programu. Nikdy som si nemyslela, že to takto na diaľku môže fungovať. A funguje to. Hlavne som si nemyslela, že to dám 🙂 keďže viem, že nikdy som nemala výdrž dotiahnúť niečo do konca. Ale teraz som chcela zmenu ja a nie moje okolie, alebo nie preto lebo niekto to tak chce. Chcem zmenu, chcem byť zdravá, šťastná a FIT. Som Peti nesmierne vďačná za túto príležitosť. Tento program vytvorila na jednotku. Dokáže v ňom vytiahnúť z ľudí to, čo majú v skutočnosti radi, čo ich baví a naučí ich rozmýšľať o sebe - čo je to najťažšie. Ukázala mi ten správny smer. Nemám rada diéty, ktoré prikazujú čo musíme jesť. Petra mi ukázala, že naozaj môžem jesť všetko /zdravé/ a pritom sa cítiť perfektne. Cítim sa skvele lebo viem, že robím niečo pre seba, svoj život a hlavne pre svoje zdravie. Neviem si predstaviť, že príde deň a program by mohol skončiť. Som šťastná, že som v tomto programe aj s ďalšími ženami - bohyňami a sme tu jedna pre druhú.
Evka GodóováAdministrátorka
Môj pohľad sa na moje stravovanie totálne otočil a som odhodlaná žiť a papať zdravo celý svoj život. A mám obrovskú radosť, že inšpirujem aj mojich rodičov, tiež menia svoju stravu a oveľa lepšie sa cítia. Veľmi ma začalo baviť varenie, najmä keď varím veľa zeleninky a kopec zdravých a chutných vecí! Ďakujem Petre za skvelý program, za motiváciu, inšpiráciu a za to, ze ma "donútila" začať premýšľať o tom, čo jem a vedome k tomu pristupovať. Ďakujem aj dievčatám zo skvelej podpornej skupinky za super komenty, otázky, inšpiráciu a vzájomnú podporu! ❤❤❤
Monika SchenkováPodnikateľka
Moje pocity z programu sú fantastické. Program je jedinečný pretože spája stravu, cvičenie, pocity, psychológiu a bonus – vzájomná podpora. Program nie je nijako dramatický ani drastický. Je to nový životný štýl, ktorý ma navyše takmer nijako neobmezuje. Stravovanie je absolútne vyvážené, žiadne odriekania. Naučilo ma to vážiť si jedlo doslova. :-D. Zmeniť stravovanie nie je vôbec ťažké, tak ako to učí tento program. Ide len o správne zloženie a správne načasovanie. A ked sa dostavia prvé výsledky, motivácia ešte porastie. Mala som však pár zaváhaní (čo prikladám svojej povahe 🙂 ) ale vždy keď som videla príspevky mojich kamošiek z programu, naštartovalo ma to nanovo. Sila skupiny je neskutočná.
Soňa KozarovaManažérka
Program je úžasný! Už v polovici programu išlo dole 9 kíl! Je úžasný pocit vidieť to na váhe, aj to ako sa cítim... Ale to, že som asi po roku a pol dnes vytiahla len zo srandy nohavice, že ako sú na tom a oni sú mi na páse voľné?! 🙂 To som sa od radosti rozplakala. Aj teraz píšem cez slzy v očiach. Patrí ti môj obdiv a nesmierna vďaka .... si TOPKA... ĎAKUJEM TI ...
Majka SlivkováMamička na materskej
Program sa mi páčil, veľmi dôležité je určiť si svoj cieľ a pracovať na ceste za ním. Prvé kroky v programe sú najdôležitejšie a donútia sa veľmi zamyslieť. Kedykoľvek, keď strácame pôdu pod nohami, je možné sa k nim vrátiť. Veľmi dôležitá je aj sebaláska, o ktorej sa učí počas kurzu. Vedieť, že TO robím pre seba. Hodnotenie okolia sú len povzbudivé a cieľ je jasný 🙂 Dá sa to! Všetko je v hlave. Je to o zmene životného štýlu a aj keď sa program "skončí" pre nás sa nekončí nič, to je začiatok - ku BOHYNI 🙂
Janka ValováAsistentka
Program Bohyňa je skvelý pomocník pri rozhodnutí stať sa sebavedomou ženou - bohyňou. Program mi pomohol zvládnuť začiatok ktorý býva vždy náročný. Uvedomila som si co vlastne chcem, aký je moj cieľ a čoho sa mám držať, aby som ho dosiahla. Užasná je aj myšlienka podpornej skupiny na Facebooku kde sa navzájom zdôverujeme. Vieme si aj vzájomne poradiť a znovu sa motivovať keď sa nedarí. A samozrejme super je aj podpora od našich koučiek.
Lenka SmržováMamička na materskej
Do programu Bohyňa zdravia a štíhlosti som sa prihlásila z dôvodu schudnutia, to je pre každú z nás hlavný dôvod. Keďže nutričné špecialistky Peťku a Majku poznám, vedela som o ich nadšení pri tvorbe a vedení programu. Chcela som ísť do toho hneď na začiatku ako sa prvý krát program spustil, to mi však nevyšlo. Takže keď som sa dozvedela, že program sa otvára znovu, šla som do toho bez akýchkoľvek pochybností... Na začiatku som si stanovila za cieľ schudnúť 6-8 kg keďže viem, že pokiaľ chce človek schudnúť dlhodobo bez jojo efektu lepšie je na to ísť pomalšie. S programom som schudla 6 kg a dôležité je, že som sa naučila správne jesť + cvičenie v programe ma fakt bavilo! Tešila som sa naň! a povedzme si úprimne 30 minút denne si vieme nájsť každá a to viem o čom hovorím, tiež pracujem aj cez deň aj v noci (ak toto sú vaše výhovorky tak to určite skúste nebudete ľutovať) 🙂 Program je urobený fakt skvelo, môžem len odporučiť. Baby v programe sú super!
Monika ŠabováReferentka s UOZ

Ako to vyzerá vo vnútri programu?

Sprístupňovanie jednotlivých modulov a krokov od vstupu do programu: Od spustenia programu Bohýň, sa vám postupne každý týždeň uvoľní a sprístupní jeden modul. Za 8 týždňov sa vám sprístupní postupne 8 modulov. Každý modul obsahuje 3 - 5 krokov a tieto kroky sa budú postupne uvoľňovať deň po dni v danom týždni.

Program Bohýň prebieha na webe www.chudnutieonline.sk, ku ktorému bude automaticky vygenerovaný prístup, ktorý je platný trvale.

Osobná pozvánka pre Teba

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Koľko program Bohyňa stojí?


Cena programu je 329 eur.

Špeciálne pre Teba však máme pripravené darčekové balíčky. Pre Teba ako jednu z našich známych záujemkýň stať sa Bohyňou zdravia a štíhlosti. Takéto hodnotné balíčky neponúkame takmer nikdy. Dnes Ťa však chceme odmeniť. Za to že si a že si s nami 🙂

Stačí si vybrať. Ale len do:

Do odpočtu dátumu môžete využiť darčekovú vstupenku a umožniť si tak ľahšie vstup medzi Bohyne. Po tomto dátume táto stránka zmizne. 

Darčekové vstupenky len pre Teba 2v1:

Stačí si vybrať, ktorá vyhovuje najviac:

Aby si sa aj Ty mohla stať Bohyňou zdravia a štíhlosti a užívať si tak ľahší a zdravší život o ktorom snívaš.

 • SMART (1 x individuálna konzultácia + splátky bez navýšenia) 

Pri tomto darčeku získaš v programe Bohyňa zdravia a štíhlosti 1 x individuálnu online konzultáciu v trvaní 60 minút v hodnote 40 eur navyše + splátky programu Bohyňa bez navýšenia - to znamená, že namiesto pôvodných 2 x 197,50 eur zaplatíš len 2 x 164,50 eur a ušetríš tak spolu až 66 eur! Splátky môžeš ale nemusíš využiť.
Darček SMART je od nás v hodnote 106 eur.

 • PROMO (zľava 15% z ceny programu + 1 x individuálna konzultácia)

Pri tomto darčeku získaš program Bohyňa zdravia a štíhlosti len za 279 eur z pôvodných 329 eur, čím ušetríš 50 eur + dostávaš 1 x individuálnu online konzultáciu v trvaní 60 minút v hodnote 40 eur navyše!
Darček PROMO je od nás v hodnote 90 eur. 

 • START (zľava 15% z ceny programu so splátkami bez navýšenia)

Pri tomto darčeku získaš program Bohyňa zdravia a štíhlosti len za 279 eur z pôvodných 329 eur s 2 splátkami bez navýšenia - to znamená, že namiesto pôvodných 2 x 197,50 eur zaplatíš len 2 x 139,50 eur a ušetríš tak spolu až 116 eur!
Darček START je od nás v hodnote 116 eur. 

 V porovnaní s hodnotou nového vzťahu k samej sebe, novej postave a pocitom, zdraviu a plodnosti vrátane vyrovananosti je to veríme výhodná investícia. Investícia do Teba a Tvojej budúcnosti

"Vaša spokojnosť  a výsledky sú pre nás nesmierne dôležité a preto ak za plnej a aktívnej spolupráce neodsiahnete do 6 mesiacov váhový úbytok v rozmedzí minimálne 5 - 7 kg, bude Vám na Vašu žiadosť po dôkladnej kontrole suma za program vrátená. Storno poplatok tvorí 20% z ceny programu."

Ako sa cítia ženy, ktoré program vyskúšali?

Názor žien, ktoré programom prešli:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Evka Godóová, 32 r., Nitra


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Monika Schenková, 31 r., Nitra


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Soňa Kozarova, 34 r., Veľký Šariš


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Majka Slivková, 28 r., Čakany


Darčekové balíčky v kocke pre Teba:

SMART
- 106 eur
Individuálna konzultácia v hodnote 40 eur
Splátky bez navýšenia 0%
Objednať
Pri tomto darčeku získate 1 x individuálnu online konzultáciu v trvaní 60 minút v hodnote 40 eur navyše + splátky programu Bohyňa bez navýšenia - to znamená, že namiesto pôvodných 2 x 197,50 eur zaplatíte len 2 x 164,50 eur a ušetríte tak spolu až 66 eur!
PROMO
- 90 eur
Zľava z programu - 50 eur
Individuálna konzultácia v hodnote 40 eur
Objednať
Pri tomto darčeku získate program Bohyňa zdravia a štíhlosti len za 279 eur z pôvodných 329 eur, čím ušetríte 50 eur + dostávate 1 x individuálnu online konzultáciu v trvaní 60 minút v hodnote 40 eur navyše!

Do polnoci 13.9.2017 môžeš využiť darčekovú vstupenku a umožniť si tak ľahšie vstup medzi Bohyne. Po tomto dátume táto stránka zmizne. Program sa bude predávať ďalej len do 17.9.2017 za plnú sumu a bonus tak prídeš. Začíname 20.9.2017.


Napadajú Ťa ešte ďalšie otázky?

 • 1
  Má pre mňa program zmysel, aj keď potrebujem schudnúť len pár kíl?
  Áno to rozhodne má. V programe sa naučíš ako sa správne a zdravo stravovať, aby Ti hmotnosť klesla na zdravú úroveň. Súčasťou programu sú taktiež videotréningy na spevnenie a formovanie postavy. Pekne to spolu ladí k tomu, aby sa Ti upravila postava na štíhlejšiu a pevnejšiu.
 • 2
  Nie sú cvičenia pre mňa v programe náročné?
  Cvičenia v programe majú variat pre začiatočníkov aj pokročilých. Ak by Ti dané videá nesedeli ani tak, navrhujeme ďalšie (iné) formy pohybu.
 • 3
  Je to program na rýchle chudnutie?
  Je to komplexný a hlavne transformačný program. V programe nejde o rýchlosť chudnutia ale o trvalé udržanie novej hmotnosti. Chudnutie prebieha u žien v rýchlosti 0,5 - 1,5 kg za 1 týždeň. Každá je iná a tak aj rýchlosť chudnutia sa líši. Tento program nie je súťaž, ale pomocná ruka k trvalej premene, ktorá začína vo vnútri a prejaví sa aj navonok.
 • 4
  Ako získam prístup do programu?
  Po úhrade poplatku za program Ti budú vygenereované prístupové údaje do programu Bohýň, ktorý prebieha na webe www.chudnutieonline.sk a budú Ti na Tvoj email zaslané presne 20.9.2017. Súčasne s prístupovými údajmi Ti príde aj odkaz na stránku, kde sa prihlásiš.
 • 5
  Ako je to sprístupom do programu?
  Program Ti je sprístupnený od 20.9.2017 už navždy. To znamená, že prístup Ti nebude po nijakom čase odobraný a tak sa do programu môžeš vrátiť aj o rok a pracovať s ním kedykoľvek a ako dlho chceš.
 • 6
  Prečo je vstup do 17.9.2017 a začíname až 20.9.2017?
  Po úhrade programu a pred jeho presným začiatkom Ti príde na email odkaz na vstupnú diagnostiku - nutričnej a zdravotnej anamnézy, ktorú je potrebné pred začatím programu vyplniť a my ju vyhodnotíme. Vyplnenie a vyhodnotenie individuálnej anamnézy určitý čas trvá, a chceme si byť istí, že pred Tvojim vstupom do programu, máme prípadne individuálne problémy s Tebou prediskutované a Ty môžeš bez problémov začať s programom.
 • 7
  Sú jednotlivé moduly a kroky v programe viazané na nejaký konkrétny čas?
  Práveže nie. A to je tom skvelé 🙂 Jednotlivé moduly a kroky sa Ti sprístupnia vždy ráno a je len na Tebe, kedy si ich otvoríš a naštuduješ. Pokiaľ budeš chcieť držať tempo s ostatnými, doporučujeme si na každý deň vyhradiť cca 20 minút času a venovať sa programu podľa plánu. Ak Ti viac vyhovuje vlastné tempo, je to úplne v poriadku. Program si môžeš otvoriť kedykoľvek počas dňa či noci, kedy máš naň práve čas a chuť.
 • 8
  Budú ostatní vedieť, že som v programe Bohyňa zdravia a štíhlosti?
  Nie. Ak sa nezapojíš do skupinky na Facebooku a nebudeš pridávať komentáre pod jednotlivé kroky v programe, nikto okrem administrátora - Ing. Petra Pavuková nevie, že v programe si. Program bude tak diskrétny. Nemusíš sa preto obávať žiadnej propagácie, vystavovaniu tvojich fotiek a podobne.
 • 9
  Zverejňujeme fotky a výsledky našich Bohýň?
  Nie. Vstup do programu je diskrétny. Bez výslovného a písomného súhlasu našich klientiek nič nezverejníme. 4 Bohyne, ktorých výsledky si videla svoje zverejnenie odsúhlasili, aby Ti tak mohli priniesť reálne výsledky z programu.
 • 10
  Čo ak počas trvania programu cestujem preč alebo istú dobu nebudem mať čas?
  Nevadí. Prístup k programu budeš mať už vytvorený a pracovať s ním môžeš kedykoľvek máš čas. Môžeš začať aj o mesiac či dva. Je to len na Tebe 🙂

Ako sa cítia Bohyne 6 mesiacov po nástupe do programu?

Program Bohyňa zdravia a štíhlosti mi dodal energiu a odvahu bojovať sama so sebou. Naučil ma prijať ma takú aká som a dodal mi síl urobiť pre seba svoje zdravie niečo. Bonusom sú ostatné Bohyne, ktoré sú tu vždy pre mňa a podporujeme jedna druhú. Boli aj pády, ale program ma vždy vráti na správnu cestu.
Evka Godóová
Program bol výborný. Naučil ma ako si zostaviť jedálniček, ako a kedy sa stravovať bez toho, aby som hladovala. Opať ma priviedol k pravidelnému pohybu, na ktorý som si pred tým nevedela nájsť čas a celkovo mi zmenil pohľad na moje telo a jeho fungovanie. Dnes už mám zafixované pravidelné jedenie 5 x denne, pravidelný pohyb a je to úžasné! Program môžem každému len odporúčať. Skvelá cesta, ako naštartovať vonkajšiu aj vnútornú premenu a objaviť bohyňu v sebe!
Monika Schenková
V prvom rade sa mi zdvihlo sebavedomie. Z každej strany teraz počúvam, ako úžasne vyzerám. Povedzme si úprimne, ktorá z nás to nechce pocítiť? Program mi dal však ešte viac. Naučila som sa zdravo jesť, čo a kedy môžem. Cítim sa fit, plná života a konečne ma baví obliekať sa (nie ako predtým, iba čo som mohla na seba zapnúť). 😀 Všetkým vstup medzi Bohyne vrelo odporúčam. Je to tá najlepšia vec, na akú som sa kedy dala.
Majka Slivková

Tiež sa chcem stať Bohyňou!

Darčekové vstupenky len pre Teba 2v1. 

Stačí si vybrať, ktorá vyhovuje najviac:

Aby si sa aj Ty mohla stať Bohyňou zdravia a štíhlosti a užívať si tak ľahší a zdravší život o ktorom snívaš.

 • SMART (1 x individuálna konzultácia + splátky bez navýšenia) 
 • PROMO (zľava 15% z ceny programu + 1 x individuálna konzultácia)
 • START (zľava 15% z ceny programu so splátkami bez navýšenia)

Využiť darček môžete len do 13.9.2017 do polnoci.