Prišiel čas zmeniť Tvoje sny na plány a vydať sa na cestu za

Bohyňou zdravia a štíhlosti

Premýšľaj, konaj a cíť sa ako Bohyňa, ktorou si.

Ako Ti v tom môžeme pomôcť sa dozvieš vo videu >>

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Som veľmi rada, že si tu a že Ťa týmto môžem pozvať do obľúbeného online programu Bohyňa zdravia a štíhlosti.

Štartujeme nové kolo programu a ja Ťa pozývam na transformačnú cestu, na ktorej zažiješ premenu zo ženy na Bohyňu.

Vytvoríš si svoj nový zdravý a štíhly život, harmonogram zdravých dní, efektívne stravovanie, obľúbiš si pohyb, zamiluješ sa do seba, ale tiež získaš sebavedomie a posunieš sa vo svojom živote míľovými krokmi vpred.

Čo vlastne žena môže urobiť pre seba, aby sa stala Bohyňou zdravia a štíhlosti?

Prejsť transformáciou samej seba, určiť si ciele a priority, urobiť audit v sebe samej, nájsť pre seba to správne stravovanie vhodné na chudnutie, začať s pohybom, meditovať, poznať svoje slabé stránky a riziká ... Pre mnoho žien komplikované postupy vzbudzujú obavy a strach že schudnúť, byť zdravá a so sebou spokojná je len pre vyvolené...

Na prvý pohľad to môže vyzerať natoľko zložité, že to mnohé ženy odradí. Často strach otvára obavy typu: nemám pevnú vôľu, rada jem, mám neodolateľnú chuť na sladké, nerada cvičím, nechcem sa týrať diétami, mne sa to nepodarí, toľko krát som to už skúšala ...

Dobrá správa je, že aj napriek tomu všetkému, to môžeš zvládnuť aj Ty!

Možno práve Ty si žena od ktorej budem odnedlho počuť:

Program je úžasný! Už v polovici programu išlo dole 9 kíl! Je úžasný pocit vidieť to na váhe, aj to ako sa cítim... Ale to, že som asi po roku a pol dnes vytiahla len zo srandy nohavice, že ako sú na tom a oni sú mi na páse voľné?! 🙂 To som sa od radosti rozplakala. Aj teraz píšem cez slzy v očiach. Patrí ti môj obdiv a nesmierna vďaka .... si TOPKA... ĎAKUJEM TI ... Za 6 mesiacov som schudla 25 kilogramov!
Majka Slivková (28 r.)Mamička na materskej
Dosiahla som cieľ, ktorý som si stanovila. A to schudnúť 7 kg. Moja súčasná váha po schudnutí je 55 kg a pri mojej mini výške 155 cm je veru každý kilogram hneď vidieť. 🙂 Cítim sa super, konečne sa cítim dobre vo všetkom oblečení. Najviac sa mi páčilo, že som pochopila systém, ako treba jesť, aby človek chudol. Na základe toho som si vedela vyskladať jedálniček tak, aby som mala chutné, zdravé jedlo, bola sýta a zároveň chudla – to je na nezaplatenie.
Slávka Raškovič (32)restaurant manažérka

Cieľom programu Bohýň je previesť ťa krok za krokom základmi transformácie osobnosti na šťastnú, sebavedomú a zdravú ženu - Bohyňu, ktorou si. A to pomocou jasne ucelených efektívnych krokov, postupov a návodov, ktoré sú funkčné a overené v praxi.

Pôjdeme spoločne do hĺbky k Tvojej duši objavovať spolu podstatu ženy Bohyne, toho KTO SI a akú hodnotu máš. Tak svoje dary budeš môcť v plnej sile použiť na to, aby si začala žiť zdravý a štíhlejší život, aký Ti prináleží.

Povediem Ťa rovnakou cestou akú žijem ja a akou vediem všetky svoje úspešné klientky.

Evka sa v minulosti pokúšala držať rôzne diéty čo boli trendom aby schudla, ale nikdy nevydržala. Hlavne aj kvôli tomu, že to boli veľké obmedzenia v strave.

„Áno! Držala som v minulosti ryžovú diétu. Prvých 9 dní som mohla jesť len ryžu a postupne som mohla pridávať zeleninu ... Nepamätám si, ako to už pokračovalo, lebo som to po pár dňoch vzdala.“

„Asi pred dvoma rokmi som schudla 15 kíl z psychickej nerovnováhy. Mala som stres a prestala som jesť. Áno bolo to super, že som chudla za týždeň aj 4 kilá. Ale keď som sa dala do pohody, kilečká začali pribúdať a ja som priberala. A tak som si povedala, že to chcem zmeniť. Že to chcem zmeniť JA KVÔLI SEBE A SAMA PRE SEBA.“

Vieme, že to môžeš mať podobne a preto je  program vytvorený s ohľadom na Teba a Tvoje potreby

Jednotlivé úlohy v programe sú urobené tak, aby si si ich mohla prispôsobiť na svoju mieru a sú tak pre Teba zvládnuteľné.

Medzi Bohyňami sú aj ženy, ktoré:

 • majú po 50. roku života
 • sú vegetariánky
 • práve dojčia svoje bábätko
 • majú zdravotné problémy a obmedzený pohyb
 • majú nad 90 kilogramov 
 • nikdy nedotiahli veci do konca

Aj napriek malému bábätku doma, nedostatku času a pevnej vôle si môžete skvalitniť už za pár týždňov svoje zdravie a začať chudnúť prvé kilogramy ako napríklad Evka:

Ja som úplne nadšená z programu Bohyňa zdravia a štíhlosti. Nikdy som si nemyslela, že to takto na diaľku môže fungovať. A funguje to. Hlavne som si nemyslela, že to dám 🙂 keďže viem, že nikdy som nemala výdrž dotiahnúť niečo do konca. Ale teraz som chcela zmenu ja a nie moje okolie, alebo nie preto lebo niekto to tak chce. Chcem zmenu, chcem byť zdravá, šťastná a FIT. Som Peti nesmierne vďačná za túto príležitosť. Tento program vytvorila na jednotku. Dokáže v ňom vytiahnúť z ľudí to, čo majú v skutočnosti radi, čo ich baví a naučí ich rozmýšľať o sebe - čo je to najťažšie. Ukázala mi ten správny smer. Nemám rada diéty, ktoré prikazujú čo musíme jesť. Petra mi ukázala, že naozaj môžem jesť všetko /zdravé/ a pritom sa cítiť perfektne. Cítim sa skvele lebo viem, že robím niečo pre seba, svoj život a hlavne pre svoje zdravie. Neviem si predstaviť, že príde deň a program by mohol skončiť. Som šťastná, že som v tomto programe aj s ďalšími ženami - Bohyňami a sme tu jedna pre druhú.
Evka Godóová (32 r.)Bohyňa

Možno to máš podobne a chcela by si začať s trvalou zmenou svojho stravovania a cítiť sa skvele vo svojom tele. Alebo chceš začať bezpečne chudnúť a dosiahnúť tak svoju vytúženú postavu do obľúbeného oblečenia.

Už za prvých 6 mesiacov schudla Bohyňa Majka 24 kilogramov, práve touto cestou. Nestalo sa to za noc ani za pár dní.

Zo začiatku zmena prichádza postupne ako sa žena mení na Bohyňu a preto Ti nesľubujem úspech za noc ani ultra rýchle chudnutie chudnutie 10 kilogramov za mesiac.

Už za pár týždňov možno budeš oslavovať prvé výsledky a zhodené kilogramy

.... o pár mesiacov neskôr, ženy pociťujú pozitívne zmeny. Sledujem Bohyne dlhší čas ako sa im darí, aké výsledky a zmeny dosahujú z dlhodobého hľadiska.

Ako sa cítia Bohyne 6 mesiacov po nástupe do programu?

Program bol výborný. Naučil ma ako si zostaviť jedálniček, ako a kedy sa stravovať bez toho, aby som hladovala. Opať ma priviedol k pravidelnému pohybu, na ktorý som si pred tým nevedela nájsť čas a celkovo mi zmenil pohľad na moje telo a jeho fungovanie. Dnes už mám zafixované pravidelné jedenie, pravidelný pohyb a je to úžasné! Program môžem každému len odporúčať. Skvelá cesta, ako naštartovať vonkajšiu aj vnútornú premenu a objaviť bohyňu v sebe!
Monika Schenková
V prvom rade sa mi zdvihlo sebavedomie. Z každej strany teraz počúvam, ako úžasne vyzerám. Povedzme si úprimne, ktorá z nás to nechce pocítiť? Program mi dal však ešte viac. Naučila som sa zdravo jesť, čo a kedy môžem. Cítim sa fit, plná života a konečne ma baví obliekať sa (nie ako predtým, iba čo som mohla na seba zapnúť). 😀 Všetkým vstup medzi Bohyne vrelo odporúčam. Je to tá najlepšia vec, na akú som sa kedy dala.
Majka Slivková
Polroka od ukončenia programu sa cítim veľmi dobre, ako som spomínala, aj som zabudla na to, že predtým som sa necítila vo svojom tele dobre. Keď som čítala náš rozhovor o mojich dosiahnutých výsledkoch, vrátila som sa do toho obdobia a uvedomila som si, že som šťastná. Už vyše pol roka som vôbec neriešila, že sa necítim byť pekná. Chvalabohu! 🙏🏻 Môžem sa bez problémov pozerať na svoje fotky, dokonca sa aj znovu rada fotím 😁 a ráno nemusím rozmýšľať nad tým, čo si oblečiem, lebo všetko mi pekne sedí. 💪🏼👍🏻👏🏻👏🏻☺️
Slávka Raškovič

Bohyňa je efektívny transformačný program na chudnutie a zdravie.

 

Ak cítiš, že konečne prišiel čas

Schudnúť

Jedálničkom a cvičením pre Bohyne spáliš prebytočné tuky, spevníš si a vyformuješ postavu.

Získať sebavedomie

Nájdeš samu seba a zistíš, čo naozaj chceš. Staneš sa silnou a cieľavedomou ženou.

Otehotnieť

Vyvážená a nutrične bohatá strava vysoko podporuje šancu otehotnieť.

Byť magicky ženská

Objaviš v sebe Bohyňu, ktorá je silná a krásna, proste magicky ženská.

Tak čítaj ďalej

Čo presne program počas 8 týždňov obsahuje?

 • Redukčný stravovací režim počas celej doby programu, pri ktorom sa chudne od 0,5 - 1,5 kg za 1 týždeň
 • Videotréningy na spevnenie a formovanie postavy 2 x týždenne počas celej doby programu s možnosťou prispôsobenia na level začiatočník aj pokročilý
 • Zdravotné a kĺbové videocvičenie
 • 2 x meditácia
 • 10 x videonávod na prípravu zdravých jedál
 • 23 x edukácia o psychológii, stravovaní, tvorbe redukčného jedálnička, cvičení, transformácii a všetkých témach potrebných ku kompletnej premene zo ženy na Bohyňu zdravia a štíhlosti
 • 1 x individuálna odborná konzultácia
 • Nonstop pomoc a podpora
 • 4 x bonusový článok ako podpora správneho chudnutia
 • 8 x recept na zdravé maškrty - Ako maškrtiť a nepribrať
 • Prístup ku programu na 2 - 6 mesiacov, s možnosťou predĺženia členstva
 • V programe sa každý týždeň otvorí automaticky jedna téma (je ich spolu 8), v ktorej je 3-5 úloh, ku ktorým sú pracovné zošity, videá a kontrolné zoznamy
 • Program Ti pomôže objaviť v sebe bohyňu, prirodzene Ťa vráti k svojej prirodzenosti, a to k zdraviu a štíhlosti

Ak sa Ti to teraz zdá komplikované, nenechaj sa odradiť. Je to vporiadku.

Celý program je logicky rozdelený na malé kúsky.

Postupne malý krok za krokom si prejdeš všetky úlohy, tak aby si ho zvládla.

Každý deň sa dostaneš o malý krok ďalej, tak aby ťa nič nezahltilo a mala si na všetko čas.

Zvládneš tak rodinu, prácu aj nové kroky, ktoré ťa posunú na míle vpred 🙂

Program Bohyňa je skvelý pomocník pri rozhodnutí stať sa sebavedomou ženou - bohyňou. Program mi pomohol zvládnuť začiatok ktorý býva vždy náročný. Uvedomila som si co vlastne chcem, aký je moj cieľ a čoho sa mám držať, aby som ho dosiahla.
Lenka SmržováMamička na materskej
Som unesená týmto programom. Naučila som sa nielen správne stravovať a cvičiť ale aj si naplnánovať program dňa, urobiť si čas sama pre seba a hlavne sa mám rada 😀
Zuzka KandráčováAdministrátorka
S programom som schudla 6 kg a dôležité je, že som sa naučila správne jesť + cvičenie v programe ma fakt bavilo! Tešila som sa naň! a povedzme si úprimne 30 minút denne si vieme nájsť každá a to viem o čom hovorím, tiež pracujem aj cez deň aj v noci (ak toto sú vaše výhovorky tak to určite skúste nebudete ľutovať) 🙂 Program je urobený fakt skvelo, môžem len odporučiť. Baby v programe sú super!
Monika ŠabováReferentka s UOZ

Už sa prvých pár týždňov sa budeš cítiť zdravšie, ľahšie a pohodlnejšie.

Správne vyvážený jedálniček Ti dodá energiu na celý deň.

Meditácia a oddych Ti dodá vyrovnanosť a spokojnosť.

No keďže je program hlavne transformačný a na chudnutie, už po pár týždňoch pocítiš znižovanie hmotnosti a budeš sa tešiť z ľahšej a štíhlejšej postavy.

Napríklad schudneš za prvé 4 týždne 3 kilogramy, alebo za 7 týždňov až 10 kilogramov.

Program Bohyňa je tu pre Teba

Si žena, ktorá:

 • chce zistiť po čom jej srdiečko túži a ísť si za tým
 • túži po silnej podpore v dosiahnutí cieľa v chudnutí a zdraví
 • chce skrášliť svoje telo úbytkom - 8 - 25 kíl
 • poteší sa rýchlemu a efektívnemu cvičeniu doma
 • drží svoje telo v zdraví bez liekov 
 • jedáva normálne (racionálne) - nedrží diétu (ani doporučenú klinickú diétu)
 • nenosí momentálne pod srdiečkom bábätko
 • je pevne rozhodnutá pre seba urobiť to najlepšie min. 8 týždňov
 • váži niečo medzi 58 - 99 kg
 • vie si vyhradiť 20 minút denne len pre seba
 • chce sa cítiť lepšievyzerať ešte viac sexi?

Program je pre Teba pripravený 🙂 

Bohyňou sa môžeš stať aj keď:

 • Nie si si istá, či je to pre Teba
  Bohyňou sa žena narodí, potom na to v procese víru života zabudne a tak sa ňou túži opäť stať. Je to vec rozhodnutia a my ženy, po takom niečom túžime. Chceme byť Bohyne nielen kvôli sebe, ale aj pre naše polovičky. Je na to potrebná transformácia samej seba. Ak sa takáto krásna transformácia skĺbi s cvičením a zdravým chudnutím, vznikne z toho premena na "Bohyňu zdravia a štíhlosti".
 • Spochybňuješ svoje sebavedomie a pevnú vôľu
  Práve o tom, je tento program 🙂 Nájsť v sebe lásku a vybudovať sebavedomie. Istota v Tebe bude narastať každý týždeň po dosiahnutí prvých výsledkov a zmien. Krok za krokom Ťa prevedieme celou cestou a podporou Ti budem aj ja osobne prostredníctvom konzultácie alebo emailu.
 • Nemáš čas - práve teraz alebo takmer nikdy
  Nevadí. Program je flexibilný . Teda je na Tebe, kedy a ako dlho sa mu budeš venovať. Každý týždeň programu obsahuje 3 - 5 krokov, ktoré Ti nezaberú viac ako 20 minút denne. Prístup do programu je podľa Tvojho výberu na 2 - 6 mesiacov a tak sa mu môžeš venovať vtedy, keď máš čas.

Sme tu pre Teba

Kto sa podieľa na tvorbe a fungovaní programu?

Ing. Petra Pavuková

Autor a podpora. Nutričná špecialistka
Odborníčka na zdravé chudnutie, fitness a transformáciu osobnosti. Od r. 2013 skúsenosti a vedenie ľudí v zdravej a úspešnej redukcii hmotnosti. Autorka programu Bohýň a neustála podpora počas jeho celého priebehu.

Ing. Mária Krajčovičová (Markeová)

Nutričná špecialistka
Vyštudovaná expertka výživy ľudí s praxou v chudnutí od r. 2011. V programe tvorí psychickú a nutričnú podporu. Zaoberá sa detailami správneho jedálnička a ideálnymi kombináciami potravín.

Mgr. Denisa Antošovská, PhD.

Meditácia a cvičenie
Odborníčka v oblasti Health and Fitness s medzinárodnými skúsenosťami (NY, UK, Nemecko). Špecializuje sa na fitness pre ženy, ľudí so zdravotným oslabením a profesionálnych športovcov.

Čaká Ťa 8 magických týždňov postupnej premeny na Bohyňu. 

Sprístupňovanie jednotlivých modulov a krokov od vstupu do programu: Od vášho vstupu do programu Bohýň, sa vám postupne každý týždeň uvoľní a sprístupní jeden modul - 1 hlavná téma. Za 8 týždňov sa vám sprístupní postupne 8 modulov - 8 hlavných tém. Každý modul obsahuje 3 - 5 krokov a tieto kroky sa budú postupne uvoľňovať deň po dni v danom týždni.

Program Bohýň prebieha na webe www.chudnutieonline.sk, ku ktorému Ti bude automaticky vygenerovaný prístup.

Užijeme si spolu témy

V každom týždni jednu, ktorá má ďalšie 4 kroky

Pozrime sa na to, čo Ťa čaká 🙂

1. Určenie cieľa

Najprv si vytvoríme pevné základy. Nájdeš samu seba a zistíš resp. utvrdíš sa v tom, čo naozaj chceš. Naučíš sa sústrediť v živote na dôležité veci, aby si dosiahla všetko po čom túžiš.

2. Predpríprava

Pripravuješ sa stať silnou, seba a cieľa - vedomou ženou. Pozrieme sa na to, čo Ťa kedy v minulosti brzdilo, aby si mohla dosiahnúť všetky ciele v zdraví a chudnutí. Naučíš sa vytvárať harmonogram dňa tak, aby si mala čas na všetko pre teba podstatné.

3. Môj chutný jedálniček

Bohyňa je silná, zdravá, krásna a plodná. Zameráme na tvorbu jedálnička, aby si dosiahla vrchol vnútorného uspokojenia, sýtosti, plodnosti a zároveň znižovania hmotnosti na zdravú úroveň. Chceme byť štíhle, zdravé, silné a plodné. Proste "Bohyne"!

4. Láska k pohybu

Jednoducho pekne schudneš a vyformuješ si postavu 🙂 Super rýchle videotréningy na doma Ti pomôžu vyformovať telo, spevniť svaly a spáliť prebytočný tuk. Ukážeme ti ako cvičiť a mať sa rada aj počas PMS či menštruácie.

5. Regenerácia tela a ducha

Naučíme Ťa ako si telo aj myseľ udržiavať v dobrej kondícii. Doprajeme telu spánok, oddych, regeneráciu, lásku a meditáciu. Bohyňa je plná lásky a pokoja. V tomto bode sa staneš "Bohyňou zdravia".

6. Nástrahy na ceste

Na ceste za "Bohyňou" sa stretneš s rôznymi nástrahami. Ukážeme Ti ako im čeliť. Naučíš sa jesť na svadbách, oslavách a počas sviatkov tak, aby si si zachovala svoju hmotnosť. Už Ťa nič nerozhodí.

7. Upevnenie návykov

Staneš sa "Bohyňou pravidiel". Všetky návyky sa stanú jasné, zrozumiteľné a prirodzene osvojené. Dokonale ovládneš samú seba aj všetky "nástrahy" a pokušenia okolo seba. Zamiluješ sa sama do seba a nájdeš v sebe všetko čo potrebuješ na to, aby si žila plnohodnotný život.

8. Pomocníci na ceste

Pomocníci Ťa podržia na ceste za dosiahnutím cieľa. Patria sem aj rôzne zápisky, aplikácie do mobilu a odkazy na zaujímavé webové projekty. Vyberieš si to svoje, čo Ti je najviac sympatické mať vždy po ruke 🙂 Tu sa stávaš "Bohyňou štíhlosti".

+ BONUSY pre nadšené Bohyne 🙂

V programe sú ďalšie bonusové prekvapenia ako individuálne prispôsobenie jedálnička, povolené maškrty, videá na varenie ...


Čaká nás spoločných 8 hlavných tém, ako to vyzerá vo vnútri programu?

Aj Ty môžeš patriť k takýmto úspešným ženám

Môj pohľad sa na moje stravovanie totálne otočil a som odhodlaná žiť a papať zdravo celý svoj život. A mám obrovskú radosť, že inšpirujem aj mojich rodičov, tiež menia svoju stravu a oveľa lepšie sa cítia. Veľmi ma začalo baviť varenie, najmä keď varím veľa zeleninky a kopec zdravých a chutných vecí! Ďakujem Petre za skvelý program, za motiváciu, inšpiráciu a za to, ze ma "donútila" začať premýšľať o tom, čo jem a vedome k tomu pristupovať. Ďakujem aj dievčatám zo skvelej podpornej skupinky za super komenty, otázky, inšpiráciu a vzájomnú podporu! ❤❤❤
Monika SchenkováPodnikateľka
Program sa mi páčil, veľmi dôležité je určiť si svoj cieľ a pracovať na ceste za ním. Prvé kroky v programe sú najdôležitejšie a donútia sa veľmi zamyslieť. Kedykoľvek, keď strácame pôdu pod nohami, je možné sa k nim vrátiť. Veľmi dôležitá je aj sebaláska, o ktorej sa učí počas kurzu. Vedieť, že TO robím pre seba. Hodnotenie okolia sú len povzbudivé a cieľ je jasný 🙂 Dá sa to! Všetko je v hlave. Je to o zmene životného štýlu a aj keď sa program "skončí" pre nás sa nekončí nič, to je začiatok - ku BOHYNI 🙂
Janka ValováAsistentka
Do programu Bohyňa zdravia a štíhlosti som sa prihlásila z dôvodu schudnutia, to je pre každú z nás hlavný dôvod. Keďže nutričné špecialistky Peťku a Majku poznám, vedela som o ich nadšení pri tvorbe a vedení programu. Chcela som ísť do toho hneď na začiatku ako sa prvý krát program spustil, to mi však nevyšlo. Takže keď som sa dozvedela, že program sa otvára znovu, šla som do toho bez akýchkoľvek pochybností... Na začiatku som si stanovila za cieľ schudnúť 6-8 kg keďže viem, že pokiaľ chce človek schudnúť dlhodobo bez jojo efektu lepšie je na to ísť pomalšie. S programom som schudla 6 kg a dôležité je, že som sa naučila správne jesť + cvičenie v programe ma fakt bavilo! Tešila som sa naň! a povedzme si úprimne 30 minút denne si vieme nájsť každá a to viem o čom hovorím, tiež pracujem aj cez deň aj v noci (ak toto sú vaše výhovorky tak to určite skúste nebudete ľutovať) 🙂 Program je urobený fakt skvelo, môžem len odporučiť. Baby v programe sú super!
Monika ŠabováReferentka s UOZ
Program Bohyňa ma naučil jesť pomaly, rozumne a premýšľať o jedle, neprejedať sa a pripravovať zdravšie, pestré a vyvážené jedlá pre celú rodinu s pridaním minimum tukov. Objavila som nové potraviny, druhy ovocia, zeleniny, cestovín. Zamilovala som si cviklu, rukolu, avokádo... Naučila som sa správne jesť a dodržiavať pitný režim. Pravidelne sa vážiť a zapisovať si svoju váhu. Mať rada sama seba a počúvať potreby svojho tela. Oddychovať a meditovať. Nájsť si čas na seba, prechádzať sa, cvičiť, byť pozitívna.
Andrea MertováBanková poradkyňa

Moja osobná pozvánka pre Teba

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Koľko program Bohyňa stojí?

Členská sekcia je rozdelená na 8 hlavných modulov s 3 - 5 krokmi na týždeň, kedy presne vieš každý deň čo máš robiť, stačí len kliknúť na email, ktorý Ti pravidelne príde. Program je na 8 týždňov, 20 minút denne. Prístup k programu je pre Teba vytvorený podľa Tvojho výberu na 2 - 6 mesiacov s možnosťou ďalšieho predĺženia a tak vieš s programom pracovať dlhodobo a vracať sa k videám, cvičeniu, receptom, jedálničkom a meditáciám.

23 efektívnych krokov, stravovanie chudni s ľahkosťou, tréningy na spaľovanie tukov a formovanie postavy, pracovné zošity, meditácie, recepty a návody.

Akú má toto všetko hodnotu?

Know-how, ktoré dostaneš, má pre nás obrovskú hodnotu a úprimne ho chceme predať len tým ženám, ktoré o neho naozaj stoja a využijú ho v praxi.

Je dôležité povedať, že tento program nie je pre všetky ženy. Je pre ženy, ktoré to se sebou myslia úprimne, chcú raz a navždy zdravo a odborne schudnúť, chcú na sebe poctivo pracovať a vylepšovať svoj život, aby hladko, v zdraví a v láske k sebe schudli prebytočné kilogramy a zmenili sa zo ženy na Bohyňu zdravia a štíhlosti.

Po dlhom testovaní celého komplexného programu sa naše pôvodné nacenenie blížilo k sume 1.000,- eur ...

Na druhej strane je pre nás najdôležitejšie, aby keď už venujeme našu energiu, čas, úsilie a know how k tomu, aby ste ho naplno využili, chceme vám umožniť dostupnosť programu Bohýň. Nech program pomáha a posúva v živote čo najväčší počet nadšených a úspešných žien a mamičiek.


A tak sme sa rozhodli pre tie z vás, ktoré ste akčné a viete, že s nami do toho naozaj chcete ísť, stanoviť ceny na:

Expresný program
299 EUR
NOVINKA! členské na 2 mesiace
Efektívny a expresný program s členstvom na 8 týždňov, presne ušitý na dané trvanie programu. Perfektná voľba na chudnutie 4 - 7 kg.
- efektívna voľba pre šikovné
- vhodný na chudnutie 4 - 7 kg
- s možnosťou predĺženia členstva
- online podpora
Exkluzívny program
899 EUR
členské na 6 mesiacov
Exkluzívny vstup na 6 mesiacov. Súčasťou programu sú pravidelné individuálne konzultácie k podpore dosiahnutia cieľa. Vhodný na chudnutie od 15 - 25 kg.
- vhodný na chudnutie od 15 - 25 kg
- s možnosťou predĺženia členstva
- 5 x individuálna konzultácia v trvaní 50 min. k podpore dosiahnutia cieľa
- s možnosťou na 2 splátky
Program Bohyňa je skvelý pomocník pri rozhodnutí stať sa sebavedomou ženou - bohyňou. Program mi pomohol zvládnuť začiatok ktorý býva vždy náročný. Uvedomila som si co vlastne chcem, aký je moj cieľ a čoho sa mám držať, aby som ho dosiahla. Užasná je aj myšlienka podpornej skupiny na Facebooku kde sa navzájom zdôverujeme.
Lenka SmržováMamička na materskej
Ja som nadšená schudla som 12kg a rozhodne pokračujem ďalej. Cítim sa úžasne, moje zdravotné problémy sa zlepšujú a postupne miznú a moje zmýšľanie je už na novej vlne? ĎAKUJEM
Mária KullačováInvalidná dôchodkyňa
Program Bohyňa zdravia a štíhlosti je veľmi pekne vypracovaný. Určite ho odporúčam každej žene, ktorá chce schudnúť, len nevie ako na to. Program sa venuje všetkým aspektom zdravého chudnutia. Najviac sa mi páčilo, že to fungovalo od samého začiatku. Váha išla dole a to bolo dosť motivačné.
Zuzkazdravotná sestra

A čo ak sa Ti to nebude páčiť a zistíš, že to proste nie je pre Teba?

Veľmi nám záleží na tom, aby si bola spokojná, takže máš 14 dní garanciu vrátenia peňazí od momentu začatia programu. Pokiaľ sa rozhodneš, že to nieje pre Teba, peniaze Ti budú vrátené v plnej výške.

Čaká Ťa nádherná cesta premeny zo ženy na Bohyňu pod vedením najlepších expertiek na zdravé chudnutie.

Pokiaľ Ťa láka premena na štíhlejšiu, zdravšiu a sebavedomejšiu ženu, program Bohyňa zdravia a štíhlosti je pre Teba. 

My už vieme čo v chudnutí a premene naozaj dlhodobo funguje a teraz to chceme ponúknuť Tebe.

Klikni teraz na tlačítko VSTÚPIŤ MEDZI BOHYNE a vydaj sa s nami na cestu 🙂

20 minút denne po dobu 8 týždňov a začínaš na novej vlne k štíhlosti a zdraviu. Denne Ťa budem sprevádzať celou cestou. Máš dnes jedinečnú príležitosť odštartovať tento rok v štíhlosti a zdraví.

Vstupte do programu kliknutím na tlačítko vstúpiť medzi Bohyne. 🙂

Na nasledujúcej prihlasovacej stránke, vyplň starostlivo svoje osobné údaje, vyber si svoj balíček a zaplať program bankovým prevodom alebo kartou. Prístup do programu Ti príde po úhrade programu. Garanciu vrátenia peňazí máš do 14 dní.

Petra

Napadajú Ťa ešte ďalšie otázky?

 • 1
  Má pre mňa program zmysel, aj keď potrebujem schudnúť len pár kíl?
  Áno to rozhodne má. V programe sa naučíš ako sa správne a zdravo stravovať, aby Ti hmotnosť klesla na zdravú úroveň. Súčasťou programu sú taktiež videotréningy na spevnenie a formovanie postavy. Pekne to spolu ladí k tomu, aby sa Ti upravila postava na štíhlejšiu a pevnejšiu.
 • 2
  Nie sú cvičenia pre mňa v programe náročné?
  Cvičenia v programe majú variat pre začiatočníkov aj pokročilých. Ak by Ti dané videá nesedeli ani tak, navrhujeme ďalšie (iné) formy pohybu.
 • 3
  Je to program na rýchle chudnutie?
  Je to komplexný a hlavne transformačný program. V programe nejde o rýchlosť chudnutia ale o trvalé udržanie novej hmotnosti. Chudnutie prebieha u žien v rýchlosti 0,7 - 1,5 kg za 1 týždeň. Každá je iná a tak aj rýchlosť chudnutia sa líši. Tento program nie je súťaž, ale pomocná ruka k trvalej premene, ktorá začína vo vnútri a prejaví sa aj navonok.
 • 4
  Ako získam prístup do programu?
  Po úhrade poplatku za program Ti budú vygenerované prístupové údaje do programu Bohýň, ktorý prebieha na webe www.chudnutieonline.sk. Súčasne s prístupovými údajmi Ti príde na email aj odkaz na stránku, kde sa prihlásiš.
 • 5
  Ako je to sprístupom do programu?
  Program Ti je sprístupnený 2 - 6 mesiacov podľa výberu balíčka. Tvoje členstvo sa však dá kedykoľvek predĺžiť. Pred blížiacim sa koncom členstva Ti príde email s možnosťou predĺženia, podľa aktuálnych podmienok.
 • 6
  Sú jednotlivé moduly a kroky v programe viazané na nejaký konkrétny čas?
  Práveže nie. A to je tom skvelé 🙂 Jednotlivé moduly a kroky sa Ti sprístupnia vždy ráno a je len na Tebe, kedy si ich otvoríš a naštuduješ. Pokiaľ budeš chcieť držať tempo s ostatnými, doporučujeme si na každý deň vyhradiť cca 20 minút času a venovať sa programu podľa plánu. Ak Ti viac vyhovuje vlastné tempo, je to úplne v poriadku. Program si môžeš otvoriť kedykoľvek počas dňa či noci, kedy máš naň práve čas a chuť.
 • 7
  Zverejňujeme fotky a výsledky našich Bohýň?
  Nie. Vstup do programu je diskrétny. Bez výslovného a písomného súhlasu našich klientiek nič nezverejníme. Bohyne, ktorých výsledky si videla svoje zverejnenie odsúhlasili a podpísali, aby Ti tak mohli priniesť reálne výsledky z programu.
 • 8
  Čo ak počas trvania programu cestujem preč alebo istú dobu nebudem mať čas?
  V takom prípade odporúčam členstvo na 6 mesiacov. Prístup k programu budeš mať vytvorený na 6 mesiacov a pracovať s ním môžeš kedykoľvek máš čas. Môžeš začať aj o mesiac či dva. Je to len na Tebe. 🙂
 • 9
  Som vegetariánka, je pre mňa program vhodný?
  V programe sa nachádzajú jedálničky, ku ktorým je návod ako si ich podľa seba prispôsobiť. V programe ďalej učím ako si jedálnček vytvoriť aj s pravidlami pre vegetariánky, takže môžeš byť bez obáv. Kedykoľvek sa vieš so mnou poradiť aj individuálne.

Napadla Ťa ďalšia otázka? Potrebuješ si pred vstupom ešte niečo ujasniť? Opýtaj sa ma na petra@petrapavukova.sk


Skúsenosti a výsledky sú tým najlepším dôkazom 🙂

 

Ako sa cítia ženy, ktoré program vyskúšali?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mirka Chovanova, 32 r., Prešov


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Evka Godóová, 32 r., Nitra


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Monika Schenková, 31 r., Nitra


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Majka Slivková, 28 r., Čakany


Program Bohýň je postavený na prepracovanom a roky testovanom systéme, v ktorom je odborne naprogramované chudnutie a celková transformácia ženy. Stabilne sa s jeho pomocou chudne od 0,5 - 1 kg za týždeň. Bohyne v programe môžu schudnúť až 24 kilogramov, ako sa to podarilo k dnešnému dňu aj našej Bohyni Majke!


Vďaka programu Bohyne a cenného know how získaš sebavedomie, pevné zdravie, budeš sa cítiť ako Bohyňa a môžeš schudnúť až 24 kilogramov už za prvých 6 mesiacov.

Program Bohyňa je jednorázová investícia do Tvojho nového JA. Po absolvovaní programu Bohyňa už nikdy nebudeš potrebovať chudnúť. Program máš na ako dlho budeš potrebovať.

Staň sa TERAZ Bohyňou aj TY