Spokojnosť Bohýň zdravia a štíhlosti

Čo na program Bohyňa hovoria ženy, ktoré nim prešli? Ako sa cítia, aké výsledky dosiahli a čo im program priniesol?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ako sa cítia ženy, ktoré program vyskúšali?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Evka Godóová, 32 r., Nitra

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Monika Schenková, 31 r., Nitra

Ja som úplne nadšená z tohto programu. Nikdy som si nemyslela, že to takto na diaľku môže fungovať. A funguje to. Hlavne som si nemyslela, že to dám 🙂 keďže viem, že nikdy som nemala výdrž dotiahnúť niečo do konca. Ale teraz som chcela zmenu ja a nie moje okolie, alebo nie preto lebo niekto to tak chce. Chcem zmenu, chcem byť zdravá, šťastná a FIT. Som Peti nesmierne vďačná za túto príležitosť. Tento program vytvorila na jednotku. Dokáže v ňom vytiahnúť z ľudí to, čo majú v skutočnosti radi, čo ich baví a naučí ich rozmýšľať o sebe - čo je to najťažšie. Ukázala mi ten správny smer. Nemám rada diéty, ktoré prikazujú čo musíme jesť. Petra mi ukázala, že naozaj môžem jesť všetko /zdravé/ a pritom sa cítiť perfektne. Cítim sa skvele lebo viem, že robím niečo pre seba, svoj život a hlavne pre svoje zdravie. Neviem si predstaviť, že príde deň a program by mohol skončiť. Som šťastná, že som v tomto programe aj s ďalšími ženami - bohyňami a sme tu jedna pre druhú.
Evka GodóováAdministrátorka
Môj pohľad sa na moje stravovanie totálne otočil a som odhodlaná žiť a papať zdravo celý svoj život. A mám obrovskú radosť, že inšpirujem aj mojich rodičov, tiež menia svoju stravu a oveľa lepšie sa cítia. Veľmi ma začalo baviť varenie, najmä keď varím veľa zeleninky a kopec zdravých a chutných vecí! Ďakujem Petre za skvelý program, za motiváciu, inšpiráciu a za to, ze ma "donútila" začať premýšľať o tom, čo jem a vedome k tomu pristupovať. Ďakujem aj dievčatám zo skvelej podpornej skupinky za super komenty, otázky, inšpiráciu a vzájomnú podporu! ❤❤❤
Monika SchenkováPodnikateľka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mirka Chovanova, Prešov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Majka Slivková, 28 r., Čakany

Program mi dal sebavedomie, spokojnosť, vyrovnanosť, vrátila sa pevná vôľa, radosť z pohybu a zdravá strava. Tešila som sa na každý nový modul, užívala som si to a výsledok je úžasný (- 9 kg / 8 týždňov!) Mám z toho aj zo seba veľkú radosť! Ďakujem Peti ❤️
Mirka ChovanovaDizajnérka
Program je úžasný! Už v polovici programu išlo dole 9 kíl! Je úžasný pocit vidieť to na váhe, aj to ako sa cítim... Ale to, že som asi po roku a pol dnes vytiahla len zo srandy nohavice, že ako sú na tom a oni sú mi na páse voľné?! 🙂 To som sa od radosti rozplakala. Aj teraz píšem cez slzy v očiach. Patrí ti môj obdiv a nesmierna vďaka .... si TOPKA... ĎAKUJEM TI ...
Majka SlivkováMamička na materskej

Čo hovoria ďalšie ženy, ktoré programom prešli?

Program sa mi páčil, veľmi dôležité je určiť si svoj cieľ a pracovať na ceste za ním. Prvé kroky v programe sú najdôležitejšie a donútia sa veľmi zamyslieť. Kedykoľvek, keď strácame pôdu pod nohami, je možné sa k nim vrátiť. Veľmi dôležitá je aj sebaláska, o ktorej sa učí počas kurzu. Vedieť, že TO robím pre seba. Hodnotenie okolia sú len povzbudivé a cieľ je jasný 🙂 Dá sa to! Všetko je v hlave. Je to o zmene životného štýlu a aj keď sa program "skončí" pre nás sa nekončí nič, to je začiatok - ku BOHYNI 🙂
Janka ValováAsistentka
Program Bohyňa je skvelý pomocník pri rozhodnutí stať sa sebavedomou ženou - bohyňou. Program mi pomohol zvládnuť začiatok ktorý býva vždy náročný. Uvedomila som si co vlastne chcem, aký je moj cieľ a čoho sa mám držať, aby som ho dosiahla. Užasná je aj myšlienka podpornej skupiny na Facebooku kde sa navzájom zdôverujeme. Vieme si aj vzájomne poradiť a znovu sa motivovať keď sa nedarí. A samozrejme super je aj podpora od našich koučiek.
Lenka SmržováMamička na materskej
Do programu Bohyňa zdravia a štíhlosti som sa prihlásila z dôvodu schudnutia, to je pre každú z nás hlavný dôvod. Keďže nutričné špecialistky Peťku a Majku poznám, vedela som o ich nadšení pri tvorbe a vedení programu. Chcela som ísť do toho hneď na začiatku ako sa prvý krát program spustil, to mi však nevyšlo. Takže keď som sa dozvedela, že program sa otvára znovu, šla som do toho bez akýchkoľvek pochybností... Na začiatku som si stanovila za cieľ schudnúť 6-8 kg keďže viem, že pokiaľ chce človek schudnúť dlhodobo bez jojo efektu lepšie je na to ísť pomalšie. S programom som schudla 6 kg a dôležité je, že som sa naučila správne jesť + cvičenie v programe ma fakt bavilo! Tešila som sa naň! a povedzme si úprimne 30 minút denne si vieme nájsť každá a to viem o čom hovorím, tiež pracujem aj cez deň aj v noci (ak toto sú vaše výhovorky tak to určite skúste nebudete ľutovať) 🙂 Program je urobený fakt skvelo, môžem len odporučiť. Baby v programe sú super!
Monika ŠabováReferentka s UOZ
Ja som nadšená schudla som 12kg a rozhodne pokračujem ďalej. Cítim sa úžasne, moje zdravotné problémy sa zlepšujú a postupne miznú a moje zmýšľanie je už na novej vlne? ĎAKUJEM
Mária KullačováInvalidná dôchodkyňa
Program Bohyňa ma naučil jesť pomaly, rozumne a premýšľať o jedle, neprejedať sa a pripravovať zdravšie, pestré a vyvážené jedlá pre celú rodinu s pridaním minimum tukov. Objavila som nové potraviny, druhy ovocia, zeleniny, cestovín. Zamilovala som si cviklu, rukolu, avokádo... Naučila som sa jesť 5x denne a dodržiavať pitný režim. Pravidelne sa vážiť a zapisovať si svoju váhu. Mať rada sama seba a počúvať potreby svojho tela. Oddychovať a meditovať. Nájsť si čas na seba, prechádzať sa, cvičiť, byť pozitívna.
Andrea MertováBanková poradkyňa
Program Bohyňa zdravia a štíhlosti je veľmi pekne vypracovaný. Určite ho odporúčam každej žene, ktorá chce schudnúť, len nevie ako na to. Program sa venuje všetkým aspektom zdravého chudnutia. Najviac sa mi páčilo, že to fungovalo od samého začiatku. Váha išla dole a to bolo dosť motivačné.
Zuzkazdravotná sestra
S programom Bohyňa sa mi podarilo dosiahnúť svoj cieľ. A to schudnúť 7 kg. Bolo to úžasné a motivujúce. Najviac sa mi páčilo, že som pochopila systém ako treba jesť, aby človek chudol. Na základe toho som si vedela vyskladať jedálniček tak, aby som mala chutné, zdravé jedlo, bola sýta a zároveň chudla – to je na nezaplatenie.
Slávka RaškovičManažérka
Zmenila som zmýšľanie aj život. Momentálne mám dole 7 kg a cítim sa šťastná, spokojná a to vďaka tebe a programu Bohyňa. Ďakujem.
Michaela MaliňákováTrénerka psov
Program Bohyňa mi dal veľa, hlavne sa zamyslieť nad sebou, svojím životom, mať sa radšej, rozmýšľať nad tým čo jeme ale aj ako žijeme. Kto alebo čo nám do života nepatrí ale aj naopak čo treba zaradiť do života aby sme sa cítili lepšie, zdravšie. Veľkú podporu cítim aj na konzultáciách s Petrou a fb stránke, kde nikto nie je skúpy na radu. Pri chudnutí viac kilogramov je potrebné prejsť program viac krát, aby sa vám to dostalo pod kožu, ja si ho už prechádzam treti krát a teším sa na dosiahnutie cieľa. 🙂 program by som odporúčala každému kto chce schudnúť a váhu si udržať. Ja sama som si ho upravila niekoľko krát a stále upravujem podľa potrieb. 🙂
Mária MegisováMaterská dovolenka
Vďaka programu Bohyňa som zistila a aj na vlastnej koži si overila, že ak chce človek naozaj schudnúť, tak jedine 3 veci fungujú. A určite to nie sú žiadne diéty. Správne a zdravé stravovanie, určite nie hladovky, dodržiavať pitný režim a pohybové aktivity. Potom je človek psychicky aj fyzicky vyrovnanejší a v pohode.
Kornélia Puzderová

Bohyňa je vysoko efektívny transformačný program na chudnutie a zdravie.

Ako sa cítia Bohyne 6 mesiacov po nástupe do programu?

Program Bohyňa zdravia a štíhlosti mi dodal energiu a odvahu bojovať sama so sebou. Naučil ma prijať ma takú aká som a dodal mi síl urobiť pre seba svoje zdravie niečo. Bonusom sú ostatné Bohyne, ktoré sú tu vždy pre mňa a podporujeme jedna druhú. Boli aj pády, ale program ma vždy vráti na správnu cestu.
Evka Godóová
Program bol výborný. Naučil ma ako si zostaviť jedálniček, ako a kedy sa stravovať bez toho, aby som hladovala. Opať ma priviedol k pravidelnému pohybu, na ktorý som si pred tým nevedela nájsť čas a celkovo mi zmenil pohľad na moje telo a jeho fungovanie. Dnes už mám zafixované pravidelné jedenie 5 x denne, pravidelný pohyb a je to úžasné! Program môžem každému len odporúčať. Skvelá cesta, ako naštartovať vonkajšiu aj vnútornú premenu a objaviť bohyňu v sebe!
Monika Schenková
V prvom rade sa mi zdvihlo sebavedomie. Z každej strany teraz počúvam, ako úžasne vyzerám. Povedzme si úprimne, ktorá z nás to nechce pocítiť? Program mi dal však ešte viac. Naučila som sa zdravo jesť, čo a kedy môžem. Cítim sa fit, plná života a konečne ma baví obliekať sa (nie ako predtým, iba čo som mohla na seba zapnúť). 😀 Všetkým vstup medzi Bohyne vrelo odporúčam. Je to tá najlepšia vec, na akú som sa kedy dala.
Majka Slivková

Tiež sa chcem stať Bohyňou!