Petra Pavuková

Som expertka na chudnutie, chudnutie online a zdravú výživu.

 

Vyše troch rokov aktívne pomáham ľudom dosiahnuť vysnívanú hmotnosť, zlepšiť zdravie a cítiť sa lepšie. Baví ma pomáhať ľuďom chudnúť prostredníctvom správnej a zdravej stravy a vhodného pohybu. 

Moje motto: " Každý z nás si zaslúži byť zdravý a štíhly."

Dosiahnutie vysnívanej hmotnosti a výborného zdravotného stavu Vás zmení. Dôjde Vám, aké je to skvelé a akí ste šťastní. Teraz konečne naplno žijete, zdravo žijete. Dnes si ešte stále myslím, že pochopiť to je možné, až keď toho stavu dosiahnete.

Mať normálnu hmotnosť a byť zdravý je prirodzené. Ak má žena napríklad nadváhu, alebo akýkoľvek zdravotný problém, cíti príťaž. Necíti sa dobre a vie, že to nie je ono. 

Mala som podobné problémy. Nemala som svoju prirodzenú hmotnosť (tá je taká , keď sa naozaj cítim prirodzene dobre vo svojom tele, t.j. 53 kg 🙂 ) a mala som navyše "vždy" nejaký zdravotný problém. Vedela som, že sa "potrebujem opraviť" a dosiahnuť prirodzenú hmotnosť a perfektné zdravie.

"Na každú chorobu vyrástla bylina". Rozhodla som sa vyštudovať 5 - ročný odbor Výživa ľudí na univerzite v Nitre a dosiahnuť tak svoje ciele, prirodzene stravou. Zázrak sa nestal zo dňa na deň, ale stal sa. Dnes sa môžem pochváliť perfektným zdravím a prirodzenou hmotnosťou.

Preto som sa rozhodla pomáhať aj iným. Ukázať zdravú cestu k perfektnému zdraviu a prirodzenej hmotnosti. Bez použitia doplnkov výživy a akýchkoľvek iných drastických a neprirodzených metód. Vytvorila som spoločnosť Healthy Way, ktorá už v názve nesie svoje poslanie 🙂

Špecializujem sa najmä na zdravé a prirodzené chudnutie. Spolu s riešením nadváhy a obezity riešim aj zdravotné problémy, ktoré sú ich dôsledkom. Pomáham tak vyriešiť problémy s krvným tlakom, hladinou cholesterolu, cukru v krvi a i.

Správnou úpravou stravy, ktorú učím v rámci programov Chudnutie si zabezpečíte dostatočný prísun všetkých nutrientov aj vitamínov a minerálov.

Zmenou stravovania, sa nielen že zbavíte tuku, schudnete z brucha aj z iných problémových partií, ale si aj podporíte zdravie, šancu otehotnieť, spevníte kosti a zvýšite sebavedomie. Znie to skvelé, že? 🙂

Pôsobím na internete "ONLINE", aby som mohla pomáhať aj Vám, ktorí nie ste z Prešova alebo jeho okolia. Vytvorila som program Chudnutie ONLINE, ktorý je rovnako účinný ako osobné stretnutia.

Zmením Váš život a spravím z Vás nového človeka. Schudnete a ozdraviete.

Veď predsa: "Každý z nás si zaslúži byť zdravý a štíhly."

Chcete dostávať užitočné informácie, rady a tipy o chudnutí a zdravom životnom štýle?

Prihláste sa do odberu noviniek tu!

Kto som

Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite.

Viac si môžete o mne prečítať tu >>