Chcete vedieť ako schudnúť bez diéty? Chcete naozaj prirodzene a pomaly chudnúť? ... bez doplnkov výživy a jo-jo efektu?

Pokiaľ ste sa rozhodli, že v blízkej dobe budete mať štíhlejšiu postavu a chcete ju dosiahnuť prirodzene a na trvalo, tak ste na správnom mieste. Neskúšajte množstvo diét, ktoré aj tak nefungujú. Chudnite prirodzene a s láskou k Vášmu telu.

Radí: Ing. Petra Pavuková - expertka na chudnutie a zdravú výživu.

ako schudnúť bez diéty s Petrou

Čo získate?

Získate jednoduchý a ucelený návod ako schudnúť bez diéty a námahy. Návod, vďaka ktorému moji klienti schudli a udržali si svoju hmotnosť.

 • Návod ako schudnúť raz a navždy
  Osvojíte si jednoduché a logické kroky, ktoré povedú k zníženiu hmotnosti tak, že to ani nepocítite.
 • Okamžité výsledky v chudnutí
  Už po prvých týždňoch uvidíte ako Vám hmotnosť klesá a máte viac energie.
 • Výborné pocity zo samého seba
  Zníženie hmotnosti a zvýšené množstvo energie Vám dodá vyššie sebavedomie a skvelý pocit!
 • Praxou overený návod a postup ako schudnut bez diety
  Vyše 200 klientov prešlo mojimi Redukčnými programami, v ktorých učím tento postup a návod. Dosiahli krásne výsledky a váhu si udržali.

Môžete začať chudnúť hneď, stačí ak budete vedieť ako na to

Možno sa Vám po prečítaní tejto vety budú vynárať pochybnosti, že sa o tom dobre rozpráva, ale realita je vždy iná. Možno Vás v minulosti niekto oklamal a možno ste mali dobrý návod, len ste ho nedodržiavali. Odpovedí na otázku, prečo ste neschudli, keď ste to už toľko krát skúšali je mnoho.

Ak sa však spojí jednoduchý a overený návodpraktickými krokmi, úspech bude zaručený. Ako to viem? Už to bude tretí rok, čo to realizujem s klientmi v praxi. Sama som vyskúšala viacero návodov ako znížiť hmotnosť a všetko bolo zbytočné. Kilá boli späť a cítila som sa ešte horšie.

No po 5 ročných hĺbkových štúdiách výživy ľudí na univerzite a 3 ročnej praxi môžem s kľudným svedomím potvrdiť, že existuje jednoduchý návod a postup na zdravú a prirodzenú redukciu hmotnosti.

Život je o toľko jednoduchší, keď sa netrápite diétami....

Je to úžasný pocit, keď chudnete vďaka jednoduchým krokom, ktoré si rýchlo osvojíte, zatiaľ čo sa iný trápia diétami, sú hladní alebo bojujú opäť s jo-jo efektom. Vy sa môžete cítite skvele a mať veľa energie bez trápenia a skúšania!

Nie je nič horšie, ako keď si skracujete a znepríjemňujete život skúšaním všetkých diét dostupných na trhu. Môže to trvať celý život..... alebo len pár týždňov či mesiacov, pokiaľ dosiahnete skutočný úspech v chudnutí. Vy budete mať túto cestu krátku a ľahkú, dám Vám totiž mapu k cieľu.

Život nie je o tom, aby sme chudli, ale aby sme si ho naplno užívali!

Čo povedali tí, ktorí eBook prečítali?

Milá Petro, Tvůj eBook je naprosto dokonalý! Už několik let se zajímám o zdravou stravu, zdravý životní styl a každá informace, jak zhubnout je vítána 🙂 Tím chci říct, že už mě jen tak něco nepřekvapí. V Tvém případě to bylo nad očekávání. Krásný ucelený přehled s praktickými a věcnými informacemi, srozumitelně a přehledně seřazeno a pocit, že jsem v rukách odborníka, který ví, co říká. Doporučuji všem, kteří chtějí se sebou něco dělat a mají strach z nějakých omezení. S Tebou se bát nemusí a určitě si to užijí. Přeji mnoho spokojených klientů.
Kateřina Dvorakovawww.katerinadvorakova.cz
Chcem ti poďakovať za krásny eBook, ktorý ma nesmierne potešil a tak isto namotivoval k tomu, aby som začala znovu so sebou niečo robiť. Tvoj eBook ako keby mi z neba spadol, a cítim, že je to znamenie, že nastal čas začať niečo robiť. Ebook je napísaný veľmi zrozumiteľne a je mi jasných 5 krokov k tomu aby som pomaly začala chudnúť. Vďaka tejto knihe som pochopila kde v stravovaní robím chyby. Odporúčam eBook všetkým, ktorí chcú schudnúť pomalou a trvalou cestou, lebo v ňom nenájdete žiadne drastické diéty a urýchľovacie cesty chudnutia.
Jolka Williamswww.jolkawilliams.eu
Ebook jsem si objednala více méně ze zvědavosti - co asi nového se dozvím, když knížek o dietách jsou mraky a článků v každém časopise taktéž. Moc jsem tomu nedávala, ale fakt, že jsem ebook četla 3 x, mluví sám za sebe :-). Očekávala jsem nějaký rozpis, jak to bývá obvyklé - 50 g pečivo, 50 g šunky, čaj nebo černá káva a pod. Ale ebook mě svým obsahem příjemně překvapil. Je vhodný pro všechny, kteří nechtějí potravinové doplňky,ale normální stravu. Mám přítelkyni v Bělehradu a ta na radu svého lékaře, dodržovala přesně to, co radíš ty ve svém eBooku. A výsledek? Za rok se bez problému zbavila 45 kg a řekla, že to byla ta nejlepší a nejjednodušší dieta, kterou kdy měla. Podpořila ji pouze jízdou na kole a občasným plaváním. Přeji tobě i ebooku hodně zdaru.
Zdena Luksováwww.zdenaluksova.cz
Tento e-book popisuje pět základních pilířů které Péťa doporučuje dodržet, abychom se cítili a vypadali lépe. Každý bod důkladně popisuje a uvádí na příkladech. Díky tipům, které jsou v e-booku uvedeny si tak zakazník osvojí nové zvyky velmi snadno. Ke každému doporučení popisuje jak tělo funguje, takže čtenář nebude dodržovat tyto kroky bezhlavě, ale přesně pochopí proč tak a ne jinak.
Petra Brychtovawww.petrainelrocio.com
Ebook se mi líbí moc, protože vysvětlí, pomůže pochopit a zjistíte, že není těžké ani drastické se těmito radami řídit, osvojit si je a po přečtení máte hned chuť o sebe více pečovat. Už jsem o hubnutí přečetla mnohé,já osobně až tak problém nemám, ale je v mém okolí osoba blízká , které velmi chci s nadváhou pomoci. Už jsem si potvrdila , že opravdu po zlém a v následování zákazu to není. Vítám nenásilnou a spíš povzbuzující cestu, aby i po samotném zhubnutí člověk měl chuť u nového lepšího stylu zůstat. Díky 🙂 Komu bych jej všem, kteří opravdu chtějí, už třeba dlouho se o nový styl pokoušejí a jěště se prostě na tu cestu nevydali. Není co ztratit, jen je třeba to zkusit.Tak s chutí do toho.
Irena Duškováwww.irenaanna.cz

Čo v tomto eBooku nájdete?

5 krokov ako schudnut bez diety
 • jednoduchý návod, ako začať chudnúť bez diéty
 • vysvetlenie, prečo je potrebné dané kroky dodržiavať
 • praktické a logické informácie, vedúce k úbytku hmotnosti
 • detaily o celodennom režime, ktorý Vás dovedie k zdraviu a štíhlosti
 • dobrý pocit, že ste v rukách odborníka, ktorý vie čo hovorí
 • praxou overený postup k úbytku na hmotnosti, ktorý si udržíte

Cena tohto eBooku je 17,90 EUR. Je v ňom celé zhrnutie najdôležitejších krokov, ktoré si osvojíte a ktoré Vás dovedú k zdravému schudnutiu, ktoré si budete vedieť udržať. Na základe týchto krokov som doviedla vyše 200 ľudí nielen k vysnívanej hmotnosti, ale aj k náprave  zdravotného stavu. Poviem Vám, čo je nutné dodržiavať, aby ste s istotou chudli a cítili sa skvele!

Všetko dôležité stručne a jasne, množstvo obrázkov, príkladov a prípadov. Vypichnutie dôležitých informácií, konkrétne kroky pre Vás, aby ste teóriu ľahko previedli do praxe!

Pokiaľ si kúpite eBook ešte dnes, získate naviac tieto 3 úžasné bonusy úplne ZADARMO!

Krok za krokom k štíhlosti - Pracovný zošit k eBooku

Praktický návod ako sa pustiť do akcie! Teória je skvelá vec, ale to, čo delí neúspešných ľudí od úspešných, je AKCIA! Vytvorila som pre Vás pracovný zošit, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou eBooku. Vytlačte si ho a zapisujte si všetko priamo doň! 

BONUS v hodnote 7 EUR získavate ZDARMA

Osobný checklist - ako na nič nezabudnúť!

Jednoduchý a šikovný prehľad všetkých krokov, aby ste na nič nezabudli. Osobný checklist si vyškrtávate spolu s vypĺňaním pracovného zošita. Vytlačte si ho a pripnite na viditeľné miesto, aby ste mali vo všetkom prehľad! Takto už na nič nezabudnete!

BONUS v hodnote 3,90 EUR získavate ZDARMA

Vzorové jedálničky pre muža a ženu

Ako príklad som vytvorila vzorové jedálničky pre muža a ženu - normálne stravovanie verzus redukčné stravovanie, aby ste vedeli o koľko sa znižuje príjem, aby ste chudli.

BONUS v hodnote 10 EUR získavate ZDARMA

Objednajte si eBook práve teraz!

Sama sa riadim heslom, ak niečo chceš, urob to teraz! Napriek tomu som tri roky sledovala ponuky na kúpu jedného skvelého ONLINE vzdelávacieho programu. Nakoniec som ho aj tak kúpila a stratila som tri roky, ktoré som si mohla tak užívať, ako si užívam teraz, po tom čo som sa začala riadiť radami v tom programe.

Ak chcete naozaj prirodzene chudnúť, byť zdraví a mať plno energie, objednajte si knihu PRÁVE TERAZ a získajte milého sprievodcu zdravou a jednoduchou redukciou hmotnosti. Cíťte sa ľahko a skvele už teraz, nie až o tri roky 🙂

Je to eBook, ktorý môže zmeniť Vašu postavu a Vaše pocity na skvelé a také veci sa neodkladajú. 🙂

Pamätajte si, že sny sa plnia tým, ktorí idú do AKCIE!

Jednoducho kliknete na tlačítko "Objednať eBook" a na ďalšej stránke vyplníte formulár.

Môžete zaplatiť kartou alebo prevodom. V prípade platby kartou obdržíte eBook ihneď po zaplatení. Pokiaľ zaplatíte prevodom, obdržíte eBook potom, čo sa platba objaví na mojom účte.

Tak či tak sa vydajte na cestu chudnutia už TERAZ: