Dobrá správa pre všetky čo meškajú a pre prokrastinátorky 🙂

Patríte k tým, čo meškajú a nedotiahli ešte premenu na Bohyňu do konca?

Chýba vám energia pustiť sa do chudnutia naplno a konečne sa cítiť lepšie, nastaviť si jedálniček, zvyknúť si na cvičenie a ešte schudnúť?

Možno patríte k tým, kto z úzadia sleduje dianie v skupinek na Facebooku alebo fotky v mojich emailoch a vidíte, ako sa niektorým Bohyniam darí, kilá im ubúdajú, krásne si vedia jedálniček vytvoriť, postupujú ďalej a vy si trochu zúfate...

"Ja som to stále nedotiahla do konca, šanca mi ušla. :("

A možno si nezúfate len trošku. Možno sa na seba veľmi hneváte, keď vidíte ako vaše kolegyne Bohyne zdieľajú svoje fotky, kde majú zakaždým ďalšie kilo dole. Pretože vy ste program stále celý poriadne neprešli.

Pocity sklamania, že ste ste to nedotiahli, sa striedajú s nadšením a sľubmi, že TERAZ už naozaj začnete.

Ale následne vám do cesty opäť niečo vojde a energia sa rozplynie. Opäť sa nič nedeje a váš vysnívaný cieľ a zhodené kilá sú zase v nedohľadne. Pritom prístup ku všetkým informáciam máte! No nie je to na zlosť?

Čo keby sa dalo začať od začiatku? S novou energiou a v podpornej sile skupinky kolegýň Bohýň, ktoré začínajú od začiatku, s každodennými úlohami, krok za krokom.

Štartujeme 22. januára 2020! 🙂

Možno cítite, že vám ušla šanca a naskočiť do toho znova, keď už je preč, je veľmi ťažké. Všetky bohyne sú pred vami a vy necítite za chrbtom oporu.

Sledujem vás a vidím, že máte často veľkú chuť, ale to čo vám chýba je impulz začať od začiatku a nechať sa viesť krok za krokom, mať okolo seba ženy na rovnakej vlne, ktoré sú na tom rovnako. Rozumiem tomu.

A chcem vás v tom podporiť. Dopriať vám opäť tú energiu, pozornosť s ktorou teraz odštartujú nové Bohyne program v roku 2021.

A mám pre vás túto príležitosť:

19. apríla 2021 v pondelok štartuje nový ročník programu Bohyňa. Budú v ňom nové ženy, nová chuť a nadšenie začať.

A vy máte teraz príležitosť sa k nim pridať a začať odznova. Jedinečnú príležitosť, pretože program otváram tento rok len RAZ a to teraz v apríli.

Všetky budú začínať od nuly a tak nebudete mať "blbý pocit", že ste pozadu alebo ste sa zasekli niekde v polovici.

Pôvodne som neplánovala robiť takéto opakovanie programu Bohyňa, ale za posledný čas sa to veeeľmi osvedčilo a tak to teraz ponúkam oficiálne.

Nechcem vás v tom nechať samé, záleží mi na tom, aby ste to dotiahli do konca, rovnako ako to už dotiahli niektoré Bohyne. Záleží mi na tom, aby ste aj vy program Bohyňa zdravia a štíhlosti pre seba využili na maximum.

A preto mám pre vás príležitosť:

Zopakujte si program Bohyňa v ročníku 2021

Čo opakovaním programu Bohyňa v ročníku 2021 získate?

  • každodenné vedenie cez moje emaily jednotlivými modulmi a krokmi programu po dobu 8 týždňov a tým aj jasný plán, ktorého sa môžete držať
  • prístup do NOVEJ uzavretej skupinky na Facebooku, žien v ročníku 2021, kde bude víriť energia a podporí vás to na maximum v novom štarte
  • možnosť konzultovať všetko so svojimi kolegyňami, získať spätnú väzbu, inšpiráciu, nápady, bez pocitu, že ste niekde pozadu, alebo ste niečo zmeškali
  • plnú každodennú podporu môjho tímu v ročníku 2021 a to ako s prípravou jedálnička, tak aj s osobnými prekážkami a výzvami

+ DARČEK NAVIAC 🙂

Aký? To sa dozviete, keď budete čítať ďalej.

Vy už viete, že to funguje. Vidíte svoje kolegyne v programe a viete, že tým, ktoré urobili všetky kroky, sa chudne ľahšie, vedia si pripraviť jedálniček, vedia sa nakopnúť na cvičenie, ide im to omnoho ľahšie a rýchlejšie. Už poznáte kvalitu programu a aj jeho priebeh i energiu skupinky.

Teraz je váš čas pridať sa tiež medzi tie úspešné! 🙂

Program Bohyňa zdravia a štíhosti si v ročníku 2021 môžete zopakovať za výhodnú sumu 149 EUR.

Prečo za to platiť, keď prístupy k celému programu už máte, alebo ste ním už prešli?

Táto otázka dáva zmysel. Môžete si predsa urobiť všetko sama, prejsť si jednotlivé kroky a úlohy a postupovať sama vpred. Prístupy do programu máte a naša skupinka z predošlých rokov stále funguje. Otázkou však ostáva, keď tieto prístupy alebo podklady máte, prečo ste to zatiaľ do konca nedotiahla?

Ja verím, že vás môže veľmi podporiť vedomie, že začínate znova spoločne so ženami, ktoré sú tiež na začiatku a budú riešiť teraz rovnaké otázky, kroky a úlohy ako vy. Budete na rovnakej vlne a to je veľká podpora a nová energia na úspešný štart. Rovnako ako vás na ceste podrží moje vedenie, emaily krok za krokom, tak aj jasný plán. 

Zároveň to vnímam tak, že je táto čiastka pre vás investíciou a záväzkom k tomu, aby ste tentokrát naozaj išli do akcie, nenechávali to až na "niekedy" a využili túto príležitosť pre seba, svoje telo, svoje pocity zo samej seba a svoj osobný úspech.

V roku 2020 využili túto možnosť reštartu aj naše Bohyne spred minulých rokov:

Opäť budete mať k dispozícii aj náš podporný tím!

Sme tu pre Teba

Ing. Petra Pavuková

Vedenie
Odborníčka na zdravé chudnutie, fitness a transformáciu osobnosti. Od r. 2013 skúsenosti a vedenie ľudí v zdravej a úspešnej redukcii hmotnosti. Autorka programu Bohýň a neustála podpora počas jeho celého priebehu.

Ing. Mária Markeová

Podpora
Vyštudovaná expertka výživy ľudí so 6 - ročnou praxou v chudnutí a zdravom stravovaní. V programe tvorí psychickú a nutričnú podporu. Zaoberá sa detailami správneho jedálnička a ideálnymi kombináciami potravín.

Mgr. Denisa Antošovská, PhD.

Meditácia a cvičenie
Odborníčka v oblasti Health and Fitness s medzinárodnými skúsenosťami (NY, UK, Nemecko). Špecializuje sa na fitness pre ženy, ľudí so zdravotným oslabením a profesionálnych športovcov.

Než vás pustím k objednávke, mám len jednu podmienku, aby to naozaj fungovalo

Zahoďte za hlavu všetko, čo ste už urobili alebo neurobili. Vstúpte do nového ročníka s čistým štítom, bez pocitu viny, že ste minulý rok niečo nevzládli.

To zahŕňa aj to, že v novej skupine nedebatujte o tom, že ste to nezvládli, meškáte a musíte začať odznova.

Zbytočne si tým znížite svoje nadšenie a uberiete energiu sebe aj ostatným. Nesnažte sa hľadať spojenkyne, ktoré to nevzládli. Ste na novej vlne a začínate odznova. Všetko staré, nechávate za sebou.

Urobte hrubú čiaru za tým, čo ste nedotiahli do konca a začínajte ako nové Bohyne.

Prijímate?  🙂 OK. V tom prípade sa teším na našu spoločnú cestu rokom 2021 k vášmu úspechu a vysnívanému novému JA.

Pokiaľ cítite, že nová energia, podpora a začiatok s čistým štítom je pre vás presne ten impulz, ktorý potrebujete, aby ste to konečne dotiahli do konca a vďaka tomu aj VY v roku 2021 schudnete na vysnívanú hmotnosť a budete sa cítiť vo svojom tele skvele, tak táto príležitosť čaká na vás. 🙂

Kúpte si svoje členstvo v ročníku 2021 a odštartujte svoju jedinečnú premenu.

Plne vás v tom podporím a teším sa na to, až aj vy urobíte prvý krok a prvé kilogramy budú padať. Nadšene tak budete začínať každý nový deň!

Prihlášky do ročníka Bohýň 2021 sú otvorené len do 18. apríla polnoci.

Možnosť zopakovať si program s ročníkom 2021 končí za:

+ DARČEK pre vás k opakovaniu programu 🙂

Vytvorila som perfektný detox jedálniček, ktorý je ako ušitý na znovuzrodenie ženskej energie po ťažkých sviatkoch vianočných. 🙂

Myslím, že je to skvelý darček pre vás. 🙂

NOVÝ ĽAHKÝ DETOX jedálniček

Nový detox jedálniček vám pomôže znova naštartovať vaše telo a pripraviť sa na nadchádzajúcu letnú sezónu. Nemusíte čakať až zhodíte kabát, ten pravý čas kedy začať je práve TERAZ.

Tento online chutný detox jedálniček sa nedá kúpiť samostatne. Vy ho dostanete ako DARČEK k vášmu členstvu Bohyňa v ročníku 2021.

Detox jedálniček vám pošlem na váš email s otvorením programu, aby ste si ho mohli nahradiť za prvý alebo druhý jedálniček v programe. Prípadne začať s jeho užívaním kedykoľvek počas programu.

Možno vás napadlo pár otázok... 

V roku 2020 či už skôr, som to programe Bohýň dotiahla do polovice (resp. do určitej časti programu). To teraz musím začínať od začiatku, vypĺňať si úlohy a vypisovať pracovné zošity odznova?

To samozrejme nemusíte. 🙂 Odporúčam si ale aj tak prejsť prvé moduly a kroky týkajúce sa určenia si cieľa a rozpísania si svojho harmonogramu pre REVÍZIU toho, čo už máte. 

Ste o rok múdrejšia, máte určité skúsenosti a dá vám to príležitosť vidieť mnohé veci ako nové a inak a vďaka tomu ich urobiť omnoho lepšie. 

Takže aj keď už jednotlivé kroky máte urobené, využite prvé moduly k tomu, aby ste si všetko znovu prešli, zrevidovali to a urobili to ešte lepšie a funkčnejšie. 

Mám si v programe moje jednotlivé zaškrtnuté úlohy sama odškrtať alebo nie?

Nič robiť nemusíte. Celý program vám reštartujem od začiatku a program sa vám otvorí úplne čistý a postupne. Presne ako keď ste do programu nastúpila prvý krát. Každý týždeň vám budú chodiť emaily s pripomienkou, že sa otvoril nový modul programu a vyzvem vás, aby ste sa prihlásila do programu a pozrela si novú úlohu na daný deň.

Stále si neviem urobiť sama jedálniček a tápem v tom

Takých vás je viac a viem o tom. Práve preto si myslím, že je skvelé sa intenzívne nad tvrobou jedálnička zamyslieť znova, využiť k tomu vedome a sústredene kroky v module 3, rovnako ako energiu a nadšenie nových žien Bohýň, ktoré si začnú takisto tvoriť svoje prvé nové jedálničky.

Pri tvorbe je dobre nestrácať sa v tom sama, ale využiť moju pomocnú ruku, či ostatné žienky Bohyne, aby sme si jedálničky mohli vzájomne predebatovať a načerpať nové nápady.

Ak nie ste v skupinke Bohýň na Facebooku a ani nebudete, nemajte obavy, som tu pre vás nasledujúcich 8 týždňov, a svoje jedálničky mi môžete posielať emailom na kontrolu. Rada si ich pozriem a v prípade potreby upravím a pošlem vám späť.

Potrebujem aj osobné / online kontroly alebo jedálniček na mieru

Tomu rozumiem. Je vás viac, ktoré ste z Prešova alebo okolia a chodíte ku mne aj na osobné konzultácie a kontroly. Balíček osobných / online kontrol alebo jedálniček na mieru si môžete zabezpečiť vo VIP sekcii v programe Bohyňa.

Máte ďalšiu otázku? Potrebujete si niečo ujasniť? Pýtajte sa ma na petra@petrapavukova.sk.

Už viete všetko? 🙂

PS: Táto stránka je určená len pre členky programu Bohyňa zdravia a štíhlosti z rokov 2016 - 2020. Prosím vás nikde ju nezdieľajte ani ju nikomu nepreposielajte. Ďakujem!